Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dopóki będą tacy "mężczyźni" jak Ci z Ordoiuris-PiS-Konfedeeacja co tak uważają to niestety nie wystarczy normalnie powiedzieć bo do nich akurat normalny język nie dociera


@#!$%@?: dotrze zapewne jak się gównem wysmarujesz ;3 spróbuj
@SzycheU: dopóki istnieją wojujący katole #!$%@?ący się ludziom w życie będą istnieli wojujące osoby walczące o wolność wyboru. To jest rodzaj pewnej prowokacji, wandalizmu, i takiej mocnej formy sprzeciwu. Gdyby nie było wojujących katoli to nie byłoby takich #!$%@? "atencjuszek".
@WielkiNos: na tym się zarabia. Jak ktoś ma ci wpłacić hajs gdy nie wiesz że istnieje? Osiągnęła cel, trafiła na wykop i kto wie gdzie jeszcze. Wspierający wyślą jej kasę lub do fundacji czy gdzie tam jest zrzeszena. Toć nawet nie musi tego popierać, znalazła miejsce gdzie się wybiła to korzysta. Nie łatwo jest zarabiać hajs w necie. Nawet wyglądając jak ona.
@#!$%@?: nie no całkiem serio. Skoro jest tak jak piszesz to smaruj się gównem i zostaniesz wysłuchany, zrozumiany i co tam jeszcze ci się marzy xD
@#!$%@?: no i weź tu się z lewactwem dogadaj. Rozbiorą się do naga, wysmarują fekaliami, będą krzyczeć wulgarne hasła, bo inaczej prawactwo nie zrozumie... a teraz się okazuje, że wcale nie chodzi o to by druga strona zrozumiała komunikat tylko o samo bycie wulgarnym obrzydliwym brudasem. Eh.
@#!$%@?: Moje? Czy ja się wysmarowałem fekaliami czy ta laska ze zdjęcia OPa? Ty jeszcze do tego ideologię dorobiłeś x---D

dopóki będą tacy "mężczyźni" jak Ci z Ordoiuris-PiS-Konfedeeacja co tak uważają to niestety nie wystarczy normalnie powiedzieć bo do nich akurat normalny język nie dociera