Wpis z mikrobloga

Siemka. Szukam laptopa do prostych zadań typu opłacenie faktur, sprawdzenie poczty, napisanie i wydrukowanie dokumentu, przeglądanie social mediów i youtube.
Budżet do 1000 - nie wiem czy znajdzie się coś nowego, dlatego mogą być jakieś używki (może ktoś ma sprawdzone źródło używek??)
#laptopy #szukamlaptopa #pc #informatyka
  • 8
@Bambrx: Jeśli nie przeszkadzają Ci inne fizyczne układy klawiatur i oklejanie klawiszy, to zdecydowanie warto poszukać laptopa poleasingowego w chociażby AMSO. Jeśli jednak przeszkadza, to może poszperać na OLX w Twojej lub pobliżu Twoje miejscowości uzywki i obejrzeć na żywo :)
@Bambrx: ja to bym polecal z jakiegos sklepu na allegro kupic i wszystko posprawdzac w ciagu 14 dni i w razie czego po prostu zwrocic. Ja dostalem laptopa w piatek i okazalo sie, ze karta dzwiekowa jest zepsuta i dzisiaj planuje zwrocic. Obczaj tagi tam podzielilem sie swoim rekomendacjami
widzę na amso że dodają naklejki na klawisze. Na łapki ustawiam układ klawiatury polski qwerty i wtedy mi to w niczym nie przeszkadza?


@Bambrx: wiekszosc sklepow daje naklejki, najczesciej znaki specjalne sa troche inaczej rozmieszczone, jak czesto z nich uzywasz i do tego uzywasz jeszcze innej klawiatury to moze to byc troche upierdliwa, a tak to pewnie nie zauwazysz roznicy
@Bambrx: Tak, układ klawiatury w systemie ustawiony jest normalnie na POL, więc nie różni się niczym. Jednak często klawisze fizyczne mają inne znaki niż te standardowe do których przyzwyczailiśmy się w polsce. Dlatego właśnie dodawane są te naklejki :) Naklejasz je i taka klawiatura nie różni się już od tych standardowych :)