Wpis z mikrobloga

@Jagoo: Ale na co ty liczysz? To że u kogoś będzie się sprawdzać to nie znaczy że u ciebie albo odwrotnie to że u kogoś się nie będzie sprawdzać to nie znaczy że u ciebie też.

Tego typu rzeczy to trzeba samemu eksporować na własną odpowiedzialność i zawsze jest ryzyko że związek się #!$%@? albo coś.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@janciopan no ale ja wiem. na nic nie liczę bo jestem dorosłą i świadomą osobą. jestem ciekawa opini. jestem ciekawa ile jest osób poli, które wiedzą co to jest. bez bezsensownych tagów o przegrywach itp.

To że jestem poli odkryłam niedawno. Ja nigdy nie potrzebuje ekstra, ale zaakceptuje partnera co kocha ale chce ekstra. czuję to, więc się pytam.

I nie, nie jestem brzydka, nie mam kompleksow, mam fajne życie. po
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@janciopan sama nie wiem. kocham i chce gotować, zająć się domem, chce kochac, wspomagać, pomagać, walczyć, ale chce kogoś kto np zamiast zdrady powie: chodźmy do klubu gogo. Ja powiem spoko bo jestem bi. Ja bym chciała taka komunę związkową mieć
  • Odpowiedz
@Jagoo: W sensie ty chcesz mieć chłopa i sypiać też z kobietami czy po prostu sypiać z kim chcesz? Byłem w klubie gogo dla mnie to przereklamowane gówno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@janciopan chce chłopa, nie muszę z nikim sypiać, czasem z koleżanką, on może sypiać z kim chce ale musi wracać do domu i szczerze mnie kochać. mam #!$%@? w seks, chodzi mi o połączenie duchowe i wsparcie
  • Odpowiedz
@Jagoo: Dla mnie seksu nie da się oddzielić od uczuć. Miałem kiedyś dziewczynę bi i właśnie chciała jakieś wielokąty, ja się nie zgodziłem za bardzo zazdrosny jestem. Poza tym w połączenie duchowe ludzi to nie wierzę. Wsparcie może.
  • Odpowiedz
@Jagoo: To nie dla mnie zdecydowanie, ja szukam alternatywki która będzie się ze mną bzykać przez kilka miesięcy, uzależni mnie od seksu, a później będzie próbowała za jego pomocą mnie kontrolować, nie uda się to jej, po rozstaniu obydwoje dostaniemy depresji, ja sobie nikogo takiego jak ona już nie znajdę, ona sobie zrobi dziecko z przemocowcem i założy mu niebieską kartę, spotkamy się ponownie, ja nie zaakceptuje cudzego dzieciaka ze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@500minus costam przeczytałam o dziecku, zielonka, już mi się nie chce czytać. jestem świadomą kobietą co.chce dać komuś dom, wsparcie, bezpieczeństwo, a nie pierdoły
  • Odpowiedz
@Jagoo: Ja to wszystko sobie sam zapewniam. To są rzeczy które w naszej kulturze muszą zapewniać mężczyźni w jakiś sposób. W jaki sposób będąc kobietą chcesz zapewniać bezpieczeństwo mężczyźnie? Finansowo?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@500minus wsparcie, zrozumienie, rozmowa, miłość, wysłuchanie, porządek w domu, posiłki, wspolne cele, wypady, inteligentna rozmowa i komunikacja. Plus wykładanie finansów 50 na 50
  • Odpowiedz