Wpis z mikrobloga

@Metylo: BT i BTS mają dokładnie te same obudowy i głośniki niskotonowe więc mnie ciekawi jak według kogoś różnią się bassem.

The only real difference between them is that the BTs has a subwoofer output where the BT does not. For new powered speakers in that price range, you probably won’t find much better.
@Metylo: No ale jak pisałem, wchodzimy w niezłe audiovoodoo skoro dla kogoś ten sam produkt tylko z wejściem na subwoofer brzmi inaczej / lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@L3gion jest porównanie na YouTube i słychać różnice, więc musi być jakaś różnica. Producent głośników nigdy nie powiedział, że te modele się niczym nie różnią poza wyjściem sub out
@Metylo: Osobiście wolałbym BTS i w przyszłości subwoofer który #!$%@? 4" głośnik Edifierów niż BT z teoretycznie lepszym bassem ale bez opcji rozbudowy.
via Android
  • 0
@L3gion no niby tak, masz rację ale zastanawiam się jeszcze czy warto rozważyć 1855 chociaż na papierze niby nie widać takich różnic, żeby dopłacić ponad 200 zł do droższego modelu
@Metylo: Z tego co widzę po testach to 1855 łączy zalety poprzedników, jeśli mają racje to zyskujesz lepszy (teoretycznie) dźwięk BT z funkcjami jak sub out wersji BTS. Najlepszy zawsze jest osobisty odsłuch bo to co podoba się mi może nie podobać się tobie.
@Metylo: z każdych z ww. będziesz "bardzo zadowolony"

Dołóż tylko jeśli te 200zł to dla ciebie żaden pieniądz, ale wtedy byś nie pytał tylko je kupił. Różnice są, ale to dalej ta sama klasa sprzętu

@Metylo

jest porównanie na YouTube i słychać różnice, więc musi być jakaś różnica.


Wystarczy, że autor porównania nie ustawił głośników tak samo, albo nawet ruszył jakimś meblem i już będzie różnica. Już nie wspominając o tym, że rozrzut pomiędzy egzemplarzami z fabryki też może być zauważalny.
@L3gion

Osobiście wolałbym BTS i w przyszłości subwoofer który #!$%@? 4" głośnik Edifierów niż BT z teoretycznie lepszym bassem ale bez opcji rozbudowy.


To zależy też jaki subwoofer. Nie zawsze trzeba wybierać BTS żeby mieć możliwość rozbudowy zestawu. Przykładowo T5 od edifiera pozwala na podłączenie w schemacie źródło -> subwoofer > kolumny.
@Metylo Patrz post wyżej.
A co do tej opinii że różne wersje 1700 grają inaczej no to też się spotkałem z tym chociaż osobiście nigdy nie porównałem więc lepiej się nie wypowiadać xD Chociaż fakt że opinie przeczylsem w kilku niezależnych miejscach.
@ll_Mario_ll: do każdych 2.0 na jacku wepniesz dodatkowo suba aktywnego. Wpinałem tak się choćby do Solo 6 i 7c. Wyjście w obudowie głośnika ci do niczego nie potrzebne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: No to chyba ten wyżej wspomniany Edifier T5. Chyba ze inni w wątku coś polecają i mają porównanie. Dla mnie to był wybór prosty bo w sumie kupowałem ze strony Edifiera jak mieli najniższą cenę w historii (359zł) . Teraz "to se ne vrati" pewnie bo widzę że trzeba zapłacić 500 polskich nic nie wartych żetonów żeby taki kupić :D