Wpis z mikrobloga

Ogólnie jest to to całe MLM jest niebezpieczne dla młodych ludzi i sam mam taki przypadek w rodzinie xD

Mój siostrzeniec właśnie ukończył 18 lat niecały miesiąc temu i jełop zamiast chodzić dalej do szkoły, to już od dawna opowiadał, że szkoła go niczego nie nauczy i on woli czytać książki które przygotują go do życia, dadzą odpowiednią wiedzę itd więc ją rzucił. Oczywiście każdy dorosły to osioł i debil więc naprostowanie nie wchodziło w grę

Trafiłem przypadkiem na jego profil na IG ale go nie podam tutaj, bo wygląda żałośnie nawet jak na ich poziom. Gówniarz zapatrzył się na zdjęcia Mercedesów, Villi i wycieczek na Malediwy i jego niezbyt tęgi umysł złapał odklejke.

Próbowałem go już wcześniej uczulić, ale przecież jako stary #!$%@? 28lvl to nie mam pojęcia o świecie bo teraz to nie trzeba pracować a można się dorobić xD
Jedyny plus to, że siostra powiedziała że jak się nie chce uczyć dalej to okej, ale ma się dokładać do wydatków domowych więc młody biznesmen pracuje też dodatkowo poza robieniem milionów on-line na magazynie

#mlm #frajerzyzmlm
  • 6
@erni13: twój siostrzeniec to nie przypadkiem Domino? Uważaj, bo jeszcze będziesz od niego kasę pożyczać, jak zostanie właścicielem magazynu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gupi_ja - @erni13: twój siostrzeniec to nie przypadkiem Domino?  Uważaj, bo jeszcze b...