Wpis z mikrobloga

Sobota, galeria, wojewódzkie...

Wracam z chipsami i siatami i brutalny mogging.

Chuop 185cm +3cm z adidasów. W samej galerii chyba z 4 Julki mojego wzrostu lub wyższe (i to w klapkach, nie adidasach czy szpilkach), wiele Julek podobnego wzrostu. Co trzeci facet takiego samego wzrostu lub wyższy. Była też grupa oskarków z zaczesanymi na tył blond włosami, każdy 187cm+ z kwadratowymi gębami... .

Powiem tak, współczuję manletom ze słabymi mordami i Norwoodem poniżej 180cm.

Wciąż uważam jednak, że morda>>>wzrost, bo dość często spotykam turbo manletów z wyższą lub równą partnerką, ale oni są zadbani, mają zdrowe włosy i akceptowalne mordy, pewnie jacyś redpill grinderzy.

Tinder i apki jednak sukcesywnie przedłużają coraz to lepsze geny, albo taki oskariat tylko w galeriach się zbiera?

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 10
  • Odpowiedz
@Barachloop: ja 182cm I czuje się z roku na rok coraz niższy... zwłaszcza gdy człowiek zapuścił się w rejony naturalnego środowiska Julek i Oscarów wiek 15-25 czyli galerie handlowe...jakies strasznie wyrośnięte te nowe pokolenia
  • Odpowiedz
@Barachloop: To nie tinder, po prostu na świecie jest większy dobrobyt i gówniaki coraz większe rosną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego chuop jak ja, z biednego domu jest karłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Barachloop: o ile wszelkie Oskarki są wyrośnięte
To rzadko widzę Julki mocno wyższe ode mnie (175 cm) ale owszem- więcej widzę plus minus swojego wzrostu. Na swój rocznik pośmieciarkowy byłam wyrośnięta i bardziej się to rzucało w oczy
  • Odpowiedz
@Barachloop: dzięki rekordowej hipergamii rodzą jest coraz ładniejsze dzieci. Według mnie to zjawisko pozytywne, prokreacją powinni zajmować się tylko najładniejsi ludzie. Natura.
  • Odpowiedz
@analogiczna: to prawda geny genami, mój ojciec ma 180-182 cm a ja 175, po prostu przegrałem w loterii genowej + bieda odjęła pewnie parę cm, ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja siostra, pierwsze dziecko rodziców (więcej zasobów potencjalnie), jest wyższa odemnie
  • Odpowiedz