Wpis z mikrobloga

@Perke kiedyś kupiłem chińczyki zeetexy na oponeo. Tanie, ale i tak brałem na raty bonnie było mnie stać. Używki ośmioletnie od niemca trzymały w deszczu lepiej pomimo tego, że były łyse. Nie oszczędzaj.
Aha, na oponeo same pozytywy, mój negatyw nigdy sie tam publicznie nie pojawił. Nie wiem czemu.
  • Odpowiedz
@Perke: z chinoli to tylko goodride jest pewny i może ewentualnie westlake bo to jakaś druga marka tego chińskiego koncernu i nawet oznaczenia modeli opon się pokrywają, tyle że miękkie są i przez to dość szybko się zużywają ale np. u siebie do saxo założyłem to sam się dziwię czasem że w zakrętach naprawdę jadę ostro a opony nawet nie zapiszczą
  • Odpowiedz
@Perke: Osobiście odradzałbym, opony to jedna z tych rzeczy w samochodzie na których absolutnie nigdy nie powinno się oszczędzać i też nie chodzi absolutnie oto żeby zaraz jakieś najdroższe pirelli brał, oszczędzanie na oponach to tak naprawdę oszczędzanie za własnym zdrowiu, życiu i bezpieczeństwie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MirekStarowykopowy ja też już mam he he, ale dzięki za opinie, na razie kupiłem siostrze do VW up, jak dobrze się będą sprawdzać to może kupię ojcu do passata, chociaż wątpię bo cena podskoczyła drastycznie w górę
  • Odpowiedz
@Perke: oni mają kilka ofert tego samego produktu, z tym, że te najtańsze są w ramach jakiejś współpracy z producentem bo mają one DOT z pierwszego tygodnia 2023 roku plus mają je bezpośrednio na magazynie i wysyłają je od razu na inne trzeba czekać parę dni dłużej.
  • Odpowiedz