Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Problem natury nastolatkowej mimo iz dotyczy osób 22+
Wiem, że głupie ale mam pytanie co do mojego związku. Otóż przed wakacjami dostałem prace, dodatkowo mieszkam na wsi i mamy żniwa. Więc po pracy pomagam ojcu. Z tego powodu nie mam czasu się widziec zbytnio z różowym, ale kiedy mam ,,wolny'' dzien to się spotkamy, no teraz raz w tygodniu się widzimy, ostatnio nawet 3 dni bo padało, a ja pracowałem zdalnie. No ogólnie chwilowo mamy utrudnione widzenie się ale jest. No i mam z tego powodu afery. Bo ona się nudzi, bo wszystkie pary teraz korzystają z wakacji, że tyle mieliśmy planów na wakacje a teraz nic. No i okej rozumiem, ale ja dostałem prace a ona studia więc ma wolne. Dodatkowo tłumaczyłem, że mam teraz taki czas, że muszę pomagać ojcu bo z tego rodzina żyje i nie mogę sobie mieć wywalone a ona twierdzi ze nie umiem sie postawic rodzicom xd Żniwa to trwają około 2 tygodnie wiec bez przesady. No ale wracając, strasznie z tego powodu się focha, że cały rok tylko w weekendy się widzimy i w wakacje znowu to samo. Że znowu ma #!$%@? wakacje, bo nawet nie może się widziec ze mną codziennie. Że mi wystarcza minimum ale jej nie. I jakby ja rozumiem jej potrzebe, że chce mnie widzieć więcej razy niż w weekendy(swoja droga czesto wiecej razy sie widzimy), ale jakieś obowiązki jako dorosli mamy. Czy tak się zachowują wszystkie laski? Czy jej fochanie się o to, że tak mało się widzimy ma sens?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Mam małe doświadczenie z babami, ale z doświadczenia wiem, że jak dasz jej porządne cimcirimci, to przestaniesz mieć jakiekolwiek problemy w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli nie na temat, to moda proszę o usunięcie posta
  • Odpowiedz
@_gabriel: A ja z doświadczenia wiem że Korwin miał rację w tej kwestii i jak zalewasz babie formę regularnie to zaczyna się słuchać i mniej jej odwala a jak nie kończysz w niej to zaczyna dostawać #!$%@? :)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @_gabriel
Nah, ogólnie tak, lepszy humor ma powiedzmy po tym. Tylko, że już były sytuacje jak cimcirimcim było takie porządne zdecydowanie i była wesolutka, ale za 3 dni jej się chce znowu a mnie nie ma i z tego powodu foch i jest zła.
Taki to związek na odgległość(90km, pociagiem szybko sie jezdzi)

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sytuacja wyglada tak ze szuka wiekszej atencji, chetnie pokorzysta z owocow Twojej pracy (kasy) ale ze sama jej nie ma to nie potrafi sie postawic w Twojej sytuacji, musicie to przetrwac i juz, ogolnie w tym wieku tak jest ze jedni pracuja drudzy zyja na garnuszku rodzicow i czasem ciezko to pogodzic
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @smutnykapturek
Ja nie wiem, to jest niepojęte dla mnie. Zainstalowałem jej simsy, to chociaz trochę gra sobie. Ale tragedia ona codziennie chce mnie widziec. Nie wiem, może ja jakiś samowystarczalny jestem, ale jak się widzimy 3dni w tygodniu to mi starcza, tym bardziej ze wtedy cały czas spędzamy tylko my. Jasne fajnie by było mieć codziennie siebie, razem życ. Ale mamy sytuacje jakie mamy(jej studia, stac ją
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP):

najlepiej jak ja rozplanuje wszystko i zajmę się rozrywką.


To nic z tego na dłuższą metę nie będzie skoro to ty masz ją wyłącznie zabawiać a ona sama to nic. Twoi rodzice raczej jej nie polubią skoro ma takie nastawienie do wsi.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ona się zachowuje jak rozpieszczone małe dziecko ^^’ nie mogła sobie znaleźć jakieś pracy ma wakacje by się nie nudzić gdy Ty pracujesz? Ja bym się czuła upokorzona jakby facet musiał mi wybierać i instalować grę bym się nie nudziła. Normalny dorosły człowiek umie sobie zorganizować czas samemu albo wymyślić sposób by nie mieć za dużo wolnego czasu na głupoty np. W wakacje praca albo remont pokoju, czytanie kilku tomów jakieś
  • Odpowiedz
ona sama się nudzi, ona chce żebym ja był obok, ona chce robić rzeczy ze mną, a najlepiej jak ja rozplanuje wszystko i zajmę się rozrywką.


@mirko_anonim: I dlatego jeśli się wiązać, to tylko z osobą, która ma hobby i swoje ulubione aktywności. A niektórzy się z tego wymagania śmieją.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: aj, miałem podobną sytuację, dziewczyna nie mogła znaleźć pracy na wakacje i miała wielki problem, że po pracy chodziłem na siłownie, a ona się nudzi w domu, na szczęście nie trwało to długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz