Wpis z mikrobloga

  • 8
@mecenassrenas: jak wymieniasz jeden element po drugim to trudne nie jest ale trzeba mieć cierpliwość i stabilną rękę jak jakiś mnich z Tybetu. I robić milion zdjęć żeby wiedzieć jak to wszystko powinno wyglądać jak przypadkiem odlutujesz mikroskopijny rezystor( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
to jest stara kamera ccd, jeśli uda mi się dobrze wymienić kondensatory i jeszcze złożyć poprawnie do kupy to


@JestemKaspi: to otrzymasz starą kamerę ccd, być może działającą, ale z parametrami starej kamery ccd. Warto?
  • Odpowiedz
  • 2
@Jarek_P: jak tylko skończę oddam za darmo komuś kto ma hobby kręcenia wideo super kiepskiej jakości
Czy warto? Nowa wiedza, doświadczenie i jeden śmieć mniej na wysypisku
  • Odpowiedz
@JestemKaspi: kondensatory aluminiowe mają lepszą żywotność niż tradycyjne elektrolity wymienianie ich na 'yolo' w innym przypadku niż te od filtracji zasilania będzie się cechował niską skutecznością "trafienia" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Sla_Voy: @SystemFound większość albo miała skorodowane nogi albo była wybrzuszona od spodu, kilkanaście sztuk zmierzyłem w miejscu i zostawiłem ale akurat na tej płytce z 90% tego co wyciągnąłem wyglądało jak na zdjęciu więc wymieniam wszystko jak leci, nie sprawdzałem w katalogach ESR oryginałów tylko typ, pojemność i napięcie więc będzie YOLO
JestemKaspi - @Sla_Voy: @SystemFound większość albo miała skorodowane nogi albo była ...

źródło: 4ECDB9AA-1395-49A5-A433-D918BBA5C269

Pobierz
  • Odpowiedz