Wpis z mikrobloga

#p0lka

Kobiety:

Swego rodzaju zmuszają mężczyzn do akceptacji jakiś otwartych związków bo inaczej rozwód alimenty podział majątku puszczenie faceta w skarpetkach

Wykopki:
No ale co cię obchodzi jak chłop żyje z żoną

XD

Już po was ale nawet tego jeszcze nie wiecie

#zwiazki #redpill #heheszki
  • 17
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Taka mentalność cuckoldów, spermiarzy, białorycerzyków, obrzydliwe.
To mnie obchodzi jak chłop żyje z żoną że to wpływa na całość społeczeństwa - jeżeli jest na coś przyzwolenie to "zaraza" się rozwija. Ha tfu!
  • Odpowiedz
@PeaceUN: mnie nikt nie musiał ale to ma drugie dno.
Nie poświęcę dwóch lat z życia na urodzenie i odchowanie dziecka bo lubię swoją pracę. Nie opłaca się. Facet musiałby jakoś wynagrodzić te 9 miesięcy ciąży i wykluczenia, dolegliwości związane z porodem a potem zajmować się dzieckiem w połowie bo przecież będę szybko w pracy.
  • Odpowiedz
@darknightttt wynagrodzic ciaze ? a tobie baba wynagrodzi to ze latasz do pracy ? :) a jesli chodzi o oplacalnosc to nie po to sa dzieci... to tak jakbys mial zabic rodzicow bo trzeba placic na ich dom starcow :) to nie ten poziom
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: ale #!$%@? cię boli co kto robi w swoim własnym związku, to że ja na coś takiego bym się nigdy nie zgodził nie znaczy, że inni nie mogą sobie tak żyć. Póki innym nie robią krzywdy mają sobie prawo robić co tylko chcą
  • Odpowiedz
@niochland: Ale co ma długoletniość związku do tej baby co skakała po #!$%@? Mokebe? Powiem Ci tyle że w żadnym moim związku nigdy nikogo nie zdradziłem. A gdybym został zdradzony to bym się zachował zupełnie na odwrót niż ten facet - baba by leciała z hukiem przez drzwi.
  • Odpowiedz
w żadnym moim związku


@Miguelos: To znaczy że miałeś ich wiele? No nieźle, kolejny p0lak, który nie potrafi usiedzieć z jedną partnerką cale życie i skacze po #!$%@?
  • Odpowiedz