Wpis z mikrobloga

  • 0
@Majaque: już miałem derpfesta, pixelexperience i najbardziej mi odpowiada ten ligeal os ;/ kurcze nie idzie tego jakoś obejść?:D a ty jaki masz room?
  • 0
@FoxX21: @LuK1337 @pablo_see senk w tym, że roota odinstalowałem rano bo nawet nie wiem czy on jest bezpieczny i jak się ma do aplikacji bankowych, też trochę się cykam pod tym względem bo nie chciałbym stracić wszystkich oszczędności, trochę lipa, że trzeba magiska specjalnie instalować by mobywatel śmigał ;/ myślałem, że macie jakieś sposoby prócz roota na obejście tego :P no i nei wiem czy nie zainstalować oxygena os i pogonić
Jak się boisz o finanse to tylko oryginalne oprogramowanie. To, że wgrasz custom rom z najnowszym androidem (lineageos) nie oznacza, że jest bezpieczniejszy. To tylko nowsza wersja systemu. Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń mogą być dalej na poziomie z przed 2-3 lat.
Ja używam lineageos od kilku lat i na razie nie miałem problemu z bezpieczeństwem. Ostatnio nawet mam rom z kanału na telegramie od hindusów i nie mam cykora.
  • 0
@LuK1337: jesteś mi w stanie to pomóc ogarnąć? bo to już chyba jakaś wyższa szkoła jazdy, ja dopiero się uczę wszystkeigo tu w tym wszystkim tak naprawdę
  • 0
@LuK1337: kurcze nie wiem czy dam to radę ogarnąć ... nie wiem nawet gdzie szukać i w jaki sposób znaleźć ten plik, co w recovery? bo krzaczki mi się pojawiły