Wpis z mikrobloga

Kit z łóżkiem za ~1500 zł. Przecież robaki zarobiły ponad 10 tys. złotych, a na koncie Mariusza 65 złotych. Czego wy nie rozumiecie?

To i tak czysta amatorka Włodarza w porównaniu do Dauniela, który jest profesjonalistą w niezrealizowanych celach gdzie zgarnął sumę sześciocyfrową, gdzie pierwsza cyfra nie jest jedynką

#danielmagical #patostreamy
Pobierz prawilnik - Kit z łóżkiem za ~1500 zł. Przecież robaki zarobiły ponad 10 tys. złotych...
źródło: 42c8767518e1f148ac121c6fda6ca4cb7b2cd19242bab86dc24b53db8c3b5067
  • 18
@prawilnik: to po co oni strimujo, jak nic z tego nie mają? Gdzie tu sens gdzie tu logika, zawodowe aktorstwo w celach sztuki nowoczesnej OK, ale czy wyobrazacie sobie że taki P. Pazura, Linda itd. udzielają talentów aktorskich za darmo? Czy to chodzi o nielegalną hodowlę Francuskich Emisariuszy od Króla Francji? Czy to chodzi o zdobycie sławy by zatańczyć w tańcu z gwiazdami? Czy chcą wystąpić na Pająk MMA? NO ONE
@prawilnik: Znów kit z tym, że na Murzyńskiego czeka tylko 65zł?

7.5k wyciągnięte z banku za czas streamów na yt i kicku. Ta kasa też była #!$%@?, przecież baobab miał #!$%@?ć, chyba pamiętasz? Oczywiście dwa tygodnie później nagły zwrot akcji, Murzyński znalazł #!$%@? 7.5 gdzieś pod zaszczanym łóżkiem.

2k+ #!$%@? przez typa od strimki.top

Od połowy czerwca sukcesywnie blokowane są kolejne konta i środki u operatorów donejtów, bo wielce hrabia Murzyński
Pobierz hawajz - @prawilnik: Znów kit z tym, że na Murzyńskiego czeka tylko 65zł? 

7.5k wyci...
źródło: raszeja
@Richard_Blackpot: ta kasa miała być zbierana poza podstawowymi donejtami. Zakładam, że wiedzieli, że na Murzyńśkiego nie ma co liczyć i w końcu ktoś sam założył konto na swoje dane, żeby była możliwość skorzystać z pieniędzy, które się tam uzbierają i wydać je na łóżko, po tym jak zebrali kasę na łóżko w ubiegłym tygodniu donejty przestały działać, bo tak jak pisałem wcześniej hraba Murzyński nie potwierdził do tej pory swojej tożsamości
@Richard_Blackpot: nie rozumiem, na łóżko widziałem cele 1000zł i 250zł, nie sądzę żeby zostało mu 1100zł po zamówieniu odnowionego łóżka wraz z transportem i wniesieniem.

@The_Rainman no jakoś tak to wyglądało, po banie na kicku był ok. tydzień przerwy, aż pojawił się typ od strimki.top
@hawajz: jeśli dobrze pamiętam to od razu po kicku było jeszcze szukanie jakichś ruskich stron do streamowania, chyba na 2-3 streamował, kilka dni się z tym #!$%@? ale jako że wszędzie bany łapali to odpuścili, jakieś półtora tygodnia przerwy i wleciało na strimki
@hawajz: z tego co wiem miał ten obrzydliwy Mela co najmniej 1,1k. Nie wiem ile za to łóżko dał, o ile w ogóle coś za nie dał. Ale jeśli myślisz że było to 1,1k to jesteś naiwny.

@TEDMAJER Zgadza się im do szczęścia jest potrzebny spirytus, fajki i kapka jedzenia. Śmieszne jest poprostu jak ten cwaniak kombinuje i lawiruje żeby #!$%@?ć robaków pod płaszczykiem altruizmu.