Wpis z mikrobloga

Wybór jest jeden... #konfederacja
- Lewica i PO szuka w majtkach żelki i galaretki
- PSL i Polska 2050 chce wprowadzać cyfrową walutę, która w kilki sekundach może uwalić każdego człowieka
- PiS, szkoda czasu na wymienianie szkodnictwa

To gospodarka i niezależność finansowa Polaków doprowadza do podniesienia wolności i standardów życia, gdzie politycy mają mniejsze możliwości przekupywania nie swoimi pieniędzmi. Tak jak w książce "Rok 1984", nadzieja jest tylko w prolach, tak w naszej rzeczywistości, nadzieja jest tylko w konfederacji, bo reszta partii rządziła i nie zdobyła się na nic dobrego.

#polska #polityka #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo
  • 51
@BKZGlamrap: Konfa opowiada się za wyprowadzeniem religii że szkół. Ogólnie sporo katolików za tym jest, wbrew temu do czego obecne państwo im niejako narzuca. Nawet sam Braun kiedyś o tym mówił, że lekcje religii powinny być w kościele a nie szkole.

Naprawdę nie wiem, gdzie wy widzicie ten katolicki zamordyzm. Posklejaliście sobie kilka niepowiązanych wypowiedzi, dorobiliście do tego jakąś własną durną teorię i teraz dzielnie z tym walczycie.

A nawet jeśli
PO rządziło. Nic nie zrobili.


@Jah00: xDDDD Jak to nic? A zatrzymanie poboru do wojska? A zrównanie wieku emerytalnego? A zbudowanie tysięcy kilometrów autostrad i ekspresówek? Jeden z najwyższych wzrostów gospodarczych(jeśli nie najwyższy) w UE?

Niech zgadnę. Za czasów Tuska byłeś dzieciakiem i tak naprawdę jedyne co wiesz o poprzednich rządach to co przeczytasz w fejkach kolportowanych przez spindoktorów jarusia.
Że twoje dzieci, żeby wypisać się z religii, będą potrzebowały twojego podpisu?


@podatnik_fundator: mnie to się wydawało, że w wolnościowym państwie powinno być na odwrót, zapisanie dziecka na religię powinno wymagać mojej zgody. Ale jak widać u katozamordystów jest inaczej.
Nie chcę być niegrzeczny, ale w czym ci przeszkadza "religijny zamordyzm"? W tym, że Julki nie wyskrobią dzieci? Że twoje dzieci, żeby wypisać się z religii, będą potrzebowały twojego podpisu? To mały koszt dla ateisty, skoro zdobędzie niezależność finansową i będzie robić co chce.


@podatnik_fundator: Ale w religijnym zamordyźmie nie będzie można "robić co chce" no chyba że jesteś księdzem, istnieją kraje na świecie gdzie ten religijny zamordyzm istnieje i ma
Zaqwsxe - >Nie chcę być niegrzeczny, ale w czym ci przeszkadza "religijny zamordyzm"?...

źródło: obraz_2023-07-28_110142622

Pobierz
@aarahon:

co dobrego zrobiła konfederacja przez ten czas gdy są w sejmie?


Sprzeciwiała się totalitaryzmowi szczepionkowemu i zamordyzmowi maskowemu.

skończy się udział w protestach politycznych (za to będzie kara śmierci jak w Arabii Saudyjskiej)


Myślisz, że to wszystko wejdzie w ciągu nocy i nie będzie można tego zatrzymać? :)

- piwka po pracy

- wódeczka w weekendy

- skończą się papieroski, ziółko i mocniejsze rzeczy


To by sie akurat ludziom przydało
@aarahon:

czego nie było.


Był. Osoby niezaszczepione miały ograniczone prawa obywatelskie.

tak że do końca czerwca trzeba było w nich chodzić w szpitalach.


No i Konfederacja sie temu sprzeciwiała.

skończy się udział w protestach politycznych (za to będzie kara śmierci jak w Arabii Saudyjskiej)


Myślisz, że to wszystko wejdzie w ciągu nocy i nie będzie można tego zatrzymać? :)
PO lepsze, Konfa ma zbyt proruskie podejście mogła by mocno zaszkodzić geopolitycznemu położeniu Polski poza tym ich program wyborczy to zbiór populizmów

@morgiel: Tylko że to "proruskie podejście" to nic innego jak urojenia neuropków, a PO rzeczywiście ma proniemieckie podejście.
@aarahon:

ja nie miałem. Nie wiem jak Ty.


Ja miałem.

do ostatniego dnia. Szczególnie będąc na konferencji na świeżym powietrzu.


Ja też nie popierałem maskowania, ale były sytuacje kiedy musiałem to robić. To, że Bosak nosi maske może wynikać z innych przyczyn.
jesteście już na takim poziomie wiary w konfederację jako idealną, że nawet jakby wszyscy politycy wyszli na środek sceny i powiedzieli: "kochamy Rosję" to tłumaczylibyście, że to nie prawda i zostało wyrwane z kontekstu.

@ThreeTree: W tym rzecz, że nie wyszli i nie powiedzieli, a wy się zachowujecie i atakujecie Konfederację, jakby własnie to zrobili. Jesteście już na takim poziomie nienawiści do Konfederacji, że nawet jakby Mentzen osobiście poderżnął gardło Putinowi,
Ja miałem.


@jinnoman: w jaki sposób zmuszano Cię do szczepień?

Ja też nie popierałem maskowania, ale były sytuacje kiedy musiałem to robić. To, że Bosak nosi maske może wynikać z innych przyczyn.


@jinnoman: Ja też sprzeciwiałem się maskom wtedy kiedy mi pasowało, tak pod publiczkę xD
@aarahon:

w jaki sposób zmuszano Cię do szczepień?


Nie powiedziałem nigdzie, że mnie zmuszano. Nie manipuluj.

Przymus był pośredni. Osoby bez szczepienia miały ograniczone prawa obywatelskie i utrudnione funkcjonowanie. Niepamiętasz?

Ja też sprzeciwiałem się maskom wtedy kiedy mi pasowało, tak pod publiczkę xD


To świadczy o tobie, ale nie mierz swoją miarką wszystkich ;)
Osoby bez szczepienia miały ograniczone prawa obywatelskie i utrudnione funkcjonowanie. Niepamiętasz?


@jinnoman: no nie bo ja tak nie miałem.

To świadczy o tobie, ale nie mierz swoją miarką wszystkich ;)


@jinnoman: Nie, to świadczy o mnie i o konfederacji. Ja robiłem tak jak oni, jak mi pasowało to zakładałem, jak mi nie pasowało to się sprzeciwiałem. Dokładnie tak jak konfederacja.