Wpis z mikrobloga

Mirki, różowa chce nową furę. Trochę ma rację bo jej stary trup się do niczego nie nadaje, co to za auto co nim strach wyjechać z miasta.

Rozglądam się za czymś z segmentu b, może b SUV. Co polecicie? Byłem dzisiaj w salonie oglądać Opla Mokke, naprawdę ładne autko. Ktoś może polecić? A jeżeli nie to to co warto obejrzeć i kupić?
#opel #samochody
  • 7
@Ponury_przegryw: Jest spoko. Ma takie myki, jak felgi stalowe z idealnie dopasowanym kołpakiem, co razem wygląda jak felga alu, ale wiadomo. Ten mały silniki z turbinką od Reanult też spoko chodzi u siostry. Siorka kupiła za jakieś 17tys, ale wtedy auta używane były tańsze i jeździ zadowolona. Szwagier kupił BMW7 stare za 20 tysi i już władował 40 tys :)
@Ponury_przegryw: Opel Mokka jest gównem akurat (a przynajmniej tak mówili mi pewni policjanci którzy mają na stanie takie auto jako pojazd służbowy) przede wszystkim jest on takim pseudo suvem nisko osadzonym którym łatwo sobie dół wyszczerbić. Jeśli już masz brać Opla to astra będzie dużo lepsza. Ogólnie suvy niektóre są ładne, ale są też gównem pod tym względem, że jest to cięższy samochód z takim samym silnikiem jak inne który z
@Cztero0404: nie, te policyjne mokki to są x, ja mówię o II, ale i tak dobrze wiedzieć. Astra jest bardzo git, ale niestety albo z wystawki, co nie jest takie złe tylko akurat nie mogę znaleźć takiej wersji żeby była ideolo, albo styczeń 2024.

@profaza Qashqai ten nowy jest bardzo ładny, tylko tez trochę droższy, bo ja tutaj jednak chciałbym wycelować w coś do 110k a on niestety jest trochę wyżej.