Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie trochę filmików na kanale Konfederacji, a przede wszystkim poczytałem komentarze pod nimi . Moje zasadnicze pytanie do wyborców tejże Partii, przy czym proszę nie odwoływać się do innych ugrupowań politycznych — co Was *tak naprawdę* przekonuje do głosowania na nich poza jakże pięknym, i dla mnie, krasomówstwem Brauna?

#konfederacja #polityka i #bekazkonfederacji dla zasięgów
  • 45
@Kryspin013: ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy to jest wytłumaczenie dlaczego nie dostaję żadnej odpowiedzi?


@farmaceut: tak, za dużo czasu tu spędziłem. Generalnie kuce #!$%@?ą w popchłochu kiedy ktoś na poważnie pyta ich i ich poglądy i przekonania. Dlatego z większością nie ma sensu dyskutować.

Jakbyś zapytał w identyczny sposób pod którymś wpisem kuca to jest bardzo duża szansa, żeby ci ten komentarz skasował i wrzucił z
@farmaceut: Jedyna partia, która sie sprzeciwiała segregacji szczepionkowej i restrykcjom. Reszta niestety popierała totalitaryzm medyczny.

Dodatkowo jestem zwolennikiem państwa minimalistycznego, niskich podatków, prostego prawa, redukcji biurokracji i jak największej samodzielności i wolności obywateli. Niestety nie ma innej parti, która by takie rozwiązania proponowała.
@farmaceut: Ja tam osobiście lubię Braunowców (chociaż nie głosuję na konfę), bo są stali w poglądach. Narodowcy i Korwinowcy są jak węże, aktualnie dopasowują się do sytuacji. Kiedyś Korwinowcy byli wolnorynkowi, dzisiaj zakładają pewne wykluczenia. Byli anty-UE, ale dzisiaj już nie do końca, bo by im poparcie spadło. A Brunowcy chociaż dla mnie to szury, nie lawirująi nie #!$%@?ą się w tańcu. Są oddani sprawie.
@farmaceut: niskie podatki, polexit, sojusz z Rosją i Chinami, piłowanie protestantów, obalony system bandy czworga, foliarstwo, pobór do woja, chlanie pod pomnikami, 5g, zakaz handlu w niedzielę, geje w szafie a to tylko podstawowe dogmaty narodowców xD
Pewnie sebki czują się przez ważni bo kiedyś byli poza polityką a teraz czują się częścią czegoś większego i że niby mają wpływ na system, trochę jak w sekcie. Przecież mamy tam sporo osób