Wpis z mikrobloga

Czy Karolek może plusa? Zjadł sobie o 8 rano gumkę do włosów i wysłał rodziców na ostry dyżur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przebieg akcji

1. Wsadzanie palucha do pyska, aby wymusić odruch wymiotny. - nieudane
2. Dwa różne zastrzyki na wymioty. - nieudane
3. Woda utleniona do pyska. - nieudane
4. Kręceniem nim przez 5 minut w kółko, aby się w końcu porzygał. - nieudane
5. Zerzyganie się na dywanik w Uberze. - udane

#koty #pokazkota #kot #zalesie #koteczkizprzypadku #zwierzaczki
tojapaweu - Czy Karolek może plusa? Zjadł sobie o 8 rano gumkę do włosów i wysłał rod...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@tojapaweu: nigdy, przenigdy nie podawajcie wody utlenionej na wywołanie wymiotów. Może doprowadzić do ostrego zapalenia żołądka i jelit. Od wywoływania wymiotów są specjalne leki, nie woda utleniona.
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Bardzo ładne dziecko, nie przejmuj sie hejtami, tym debilom co mówią że karolek to nie dziecko pewnie żony urodziły jakieś łyse dzieci brzydkie co nawet do pudełka żwirku nie umieją nasrać
  • Odpowiedz
O mój borze! Ludzie żyją jak chcą i nie robią innym ludziom krzywdy?! Trzeba ich zwyzywać! Serio połowa wykopków tak tu żyje? Niech se gość nazwie kamień „Adam” jak sprawia mu to frajdę. Pozdro dla Karolka, moja nowa chora curka już za kilka miesięcy ()
  • Odpowiedz
Robiłeś zdjęcia kocich rzygów na czyimś dywaniku samochodowym? Zapłaciłeś chociaż za pranie tego dywanika?
Fajnie, że kot zdrów, sam mam i lubię ale trochę dziwny ten wpis...
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: nie mów tak o nich głośno bo cię kociarze zcancelują xd mnie nic tak ostatnio nie wkurza jak nadawanie zwierzętom ludzkich cech i robienie z siebie zwierzęcych rodziców xddd jeszcze zachwyty nad tym że zwierzęta robią kretyńskie rzeczy i trzeba z nimi jeździć po weterynarzach. Patrzcie no jakiś synuś Karolek zabawny, zeżarł gumkje i prawie zdechł hehe ojoj
  • Odpowiedz