Wpis z mikrobloga

"Dziś na rynkach światowych mamy legendarną cenę ropy: 314 zł za baryłkę!
Dokładnie tyle samo kosztowała ropa, gdy Jarosław stał z kanistrem na pamiętnej konferencji (12.08.2011).

- Wówczas na stacjach: 5,26 zł /l
- Dzisiaj na Orlenie: 6,74 zł /l

Różnica to skala złodziejstwa PiS"

https://twitter.com/jacek_dziad/status/1684437754761842688

#bekazpisu #bekazprawakow #zlodzieje #polityka
uziel - "Dziś na rynkach światowych mamy legendarną cenę ropy: 314 zł za baryłkę!
Dok...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-27 114519

Pobierz
  • 52
@wfm125m: Badzmy szczerzy i przestanmy sie oszukiwac: ceny dziwek na Roksie poszly w gore a Daniel i jego Brudna Pala maja swoje potrzeby, tak? Trzeba okazac zrozumienie dla czlowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RyanWolf: Kurde nikogo nie bronie. Tylko zadaję pytanie które najzwyczajniej ma sens. Ja wiem że na pewno PiS ma w tym swoją cegiełkę i nienawidzę ich za to co zrobili z tym krajem. Wycierając sobie mordę patriotyzmem i kościołem jednocześnie skłócając pokolenia piorąc dziadkom mózgi ale w tym przypadku pytałem serio.(_ )
W przypadku ifnalcji widać, ze Polska sobie kijowo radzi w porównaniu do innych
@Vinizius: Możliwe, że masz racje ale trochę za duża skala IMO. Wiem tylko, ze rekordowe zyska notują w Polsce(jak każdy domyślam się dlaczego). Za granicą nie sprawdzałem dokładnie. Trudno powiedzieć, inflacja też pewnie sztucznie podnosi cenę surowca(obsługa surowca itp.) która jest droższa ze względu na droższy surowiec i tak idzie te kółko ¯\(ツ)/¯