Wpis z mikrobloga

Miła sytuacja z przed chwili, para z Ukrainy podjechała do mnie pod firmę, chcieli oddać przeterminowane leki i akumulator. Nie u mnie ale poinstruowalem gdzie muszą oddać, podziękowali i pojechali.
A mogli #!$%@? do skipa i po sprawie by było jak w większości takich przypadków.

#ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: mnie to zawsze dziwi jak innych ludzi dziwi normalne ludzkie zachowanie, kazde miejsce ma swoich patusow jak i normalnych ludzi czy to ukraina czy polska czy inny kraj zachodniej europy
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: To ja ci opowiem inną historię, w Rzeszowie nad Wisłokiem jest kilkukilometrowa ścieżka rowerowa i piesza, są tam miejsca na grilla, place zabaw itp.. ogólnie zawsze dużo ludzi, a co za tym idzie nie wszystkie śmieci lądują do koszy.
No i idę sobie na spacer z naprzeciwka idzie para młodych ludzi z małym bombelkiem, są kilkadziesiąt metrów przede mną i widzę jak gość się schyla i podnosi śmieci który
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: Mnie to dziwi, że ludzie traktują inne osoby pracujące jak podludzi, szczególnie stare pokolenie. Np jeżeli ktoś pracuje przy kasie czy coś, to ma tutaj zaraz teraz wszystko ładnie skasować i zrobić co ja klient karze, bo ten ktoś ma za to płacone. Mam uczulenie na takie coś jak huy xD
  • Odpowiedz