Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy

Oglądałem ostatnio na Polsacie program Nasz Nowy Dom. Jest to coś jak amerykański dom nie do poznania, tylko że tutaj nie budują od nowa domów (żeby się wyrobić z nowym domem musieli by ostro pracować przez miesiąc w naszym klimacie) tylko je remontują. Dobił mnie w tym programie brak realizmu. Budowlańcy są weseli, uśmiechnięci aż palą się do pracy, ostro pracują w pocie czoła byleby dać rodzinie ich wymarzony dom. A gdzie ci robotnicy w spodniach moro lub szarych umazanych farbą i betonem? Gdzie ci budowlańcy rzucający k-----i na prawo i lewo? Każde zadanie wykonują przez sprzeciwu, nikt nie powie "E K---A PANIE MAJSTER TEGO TAK NIE ZROBI". Na całej budowie nie wypatrzyłem choćby jednej butelki po piwie, NIC. Najbardziej uderzające jest jednak to, że na nikogo nie mówili tam młody ani szwagier. Producenci powinni popracować nad tymi drobnymi, ale jak ważnymi detalami. Powinni czerpać inspirację z tego: https://www.youtube.com/watch?v=xuNlqkriMPI
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żeby się wyrobić z nowym domem musieli by ostro pracować przez miesiąc w naszym klimacie


@tusk: z------i by się przy pozwoleniach, inspekcjach i stresie czy w urzędzie

poza tym widzimy tylko 10-20% tego co tam się dzieje. Budowlańca z Polaka wyciągniesz ale Polaka z budowlańca już nie.
  • Odpowiedz
@lennyface: Chodziło mi o samą budowę. Sama płyta powinna schnąć dwa tygodnie, niby wcześniej na niej można już murować ale gdzie czas na instalację tynki itp.
  • Odpowiedz