Wpis z mikrobloga

"ludzie widzą rzeczy. Ludzie chcą rozumieć. Piloci widzieli. Czy istnieje życie poza ziemią? Ludzie chcą wiedzieć. Ludzie widzą rzeczy. Są raporty. Śledztwo powinno być. Ludzie chcą wiedzieć co to było. Nie śmiejmy się z tych ludzi. To nieakceptowalne. Ludzie widzą rzeczy. Chcemy znać prawdę. Są informacje, że rząd jest świadom, że coś widać na niebie. Radar pokazał. Są tajne dokumenty. Odtajnijcie je! Odtajnijcie!
-proszę pana, czy człowiek może wytrzymać 1000 G?
-proszę pana, człowiek nie może wytrzymać 1000 G!

Dziękuję państwu. A teraz głos zabierze pan Grushscczhwc

Dzień dobry. Pracowałem dla wojska. Kosmici istnieją. Rząd trzyma pojazdy. Wiem nawet gdzie. Ale wam nie powiem XD a, jeszcze dodam: to wszystko to moja własna opinia a nie oficjalne stanowisko departamentu. A poza tym - więcej mi nie wolno powiedzieć, o.

dziękujemy wszystkim za udział w konferencji, do widzenia"

nom. Niesamowita konferencja. Przełomowa, historyczna i wyjątkowa (takie epitety tu latały). Zero dowodów. Faktycznie, jest mi głupio. Tak jak mówiliście.


#ufo

czy ta konferencja odmieniła Twoje życie na zawsze?

  • tak. Żegnaj spokojny śnie, witajcie kosmici 31.1% (41)
  • nie, bo wierzę w ich istnienie od dawna 28.0% (37)
  • nie, bo jestem trzeźwy 40.9% (54)

Oddanych głosów: 132

  • 7
@murmurlrl: i co, rozstrzelają go jeśli kłamie? nawet jeśli, to muszą udowodnić, że kosmitów nie ma żeby to zrobić, tak? Powodzenia. Przypomina mi to udowadnianie że Boga nie ma.