Wpis z mikrobloga

@maxwol: Obie do mnie jakoś wyjątkowo nie przemawiają. Wiedźmina mam - bez dodatków jest przeciętny. Descent - poprzednia edycja - był świetny, najnowsza edycja dużo straciła. Zamiast tych dwóch gier polecam spróbować Sleeping Gods, Tainted Grail lub Etherfields.
@maxwol mam i ogrywam descenta. Świetnie się przy nim bawię ale nie jest to gra dla wszystkich. Dużo rzeczy dzieje się w aplikacji co niektórym może nie pasować. Zasady gry są raczej proste, figurki są świetne, w aplikacji masz crafting, można sobie ulepszać bronie. Polecam.
@maxwol: nie ulegaj hypowi ziąą to naczelna zasada przy kupnie gier planszowych. Przede wszystkim napisz jak długo interesujesz się hobby, jakie tytuły posiadasz w kolekcji. Jeśli chcesz dungeon crawlera, to czy konkretnie w klimacie fantasy?
@Wisent_14 firma stawia, a nie mam na innego pomysłu i w tej kwocie tylko te dwie gry póki co mi pasują:D

Tak, tylko fantasy wchodzi w grę, bo nie lubię innych klimatów jeśli chodzi o tej gatunek.
Jeśli chodzi o gry to z crawlerów póki co mam tylko małe epickie podziemia + dodatek ;)
Może 700cebulionów ekstra to okazja do skoku w nieznane i wejścia w posiadanie tytułu spoza growej strefy komfortu. Jeżeli nie masz stałej ekipy to ja bym polecił Wojnę o Pierścień, tytuł dla dwóch osób, z możliwością grania do czterech. Gra monumentalna, ale z prostymi zasadami, gdzie rozgrywka jest emocjonująca od początku do końca.
Kolejną grą którą mogę polecić każdemu jest Hansa Teutonica, tytuł w którym kierujesz pionki handlarzy do rozwijania połączeń handlowych.