Wpis z mikrobloga

Czyli klasyka ruchu #metoo i fałszywych oskarżeń bez dowodów niszczących czyjąś karierę. Nowe, nie znałem. Jeden z wybitniejszych aktorów ostatnich 30 lat został "zcancelowany" przez bandę chorych idiotów. Po wielu latach batalii sądowych i zrzucenia na margines, po przypięciu łatki gwałciciela zostaje uniewinniony. Czy ktoś poniesie tego konsekwencje? Oczywiście, że nie, bo to tylko biały facet. Kolejny Johnny Deep ( ͡º ͜ʖ͡º) clown world odcinek 2137
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #film #metoo
Ber3n - Czyli klasyka ruchu #metoo i fałszywych oskarżeń bez dowodów niszczących czyj...

źródło: Screenshot_11

Pobierz
  • 33
Czy ktoś poniesie tego konsekwencje?


@Ber3n: dobra, wyzwijcie mnie od podomek, ale OPie, kurna NIKT nie poniesie konsekwencji, również twój kochany Depp i Spacey - oni przede wszystkim nie poniosą. Całe to płakanie wykopków o oskarżenia jest żałosne, bo nie znamy przypadku ani jednego celebryty, któremu "zniszczono karierę". Wymień jeden przypadek gdzie tak się stało. No właśnie, nie wymienisz. Gadać o #meetoo z tobą nie chcę, bo jeszcze nie dojrzałeś. Najsampierw
@ananasowy: O matko... jak czytam takie wstawki jak "Gadać o #meetoo z tobą nie chcę, bo jeszcze nie dojrzałeś." to już wiem, że mam do czynienia z typical big ego megalomanem, który to przewyższa w swoim wyimaginowanym świecie każdego rozmówcę inteligencją i ogólnym zrozumieniem wszechrzeczy () Zdecydowanie nie mamy o czym dyskutować. Nie jestem na Twoim poziomie mr Big Brain ( ͡° ͜ʖ ͡°
@ananasowy Benjamin Mendy ? Były piłkarz Manchesteru City, w najlepszym wieku dla piłkarza został niesłusznie oskarżony i zawieszony. Stracił 2 lata w których nie powąchał murawy. Kilka dni temu został oczyszczony. I z najlepszego klubu w Anglii wylądował w średniaku we Francji. Wiec tak, takie rzeczy niszczą kariery. Dodatkowo dodam np. Johntan Majors który tez został oczyszczony ale przedtem został #!$%@? ze wszystkich reklam i produkcji poza Marvelem który czekał na ostateczna