Wpis z mikrobloga

knage mozesz mi wyczyscic xd


@motoko: jesteś #!$%@? że tak kobiecie na propozycje odpisałeś. Ona ma bitki i realnie chciała ci sprzedać i wyszło by ci najtaniej. Dlaczego? Bo większość giełd i kantorów chce 0.0005 BTC za sam transfer (przelicz sobie ile to jest PLN) a ona z prywatnego portfela ma możliwość wysłać ci za promil tej kwoty i byłoby szybko i najtaniej.
Kup sobie chamie w bitomacie za złotówki bez
  • 0
@plaisant: Jesli ja zadaje tak podstawowe pytanie, to chyba naturalne ze nie bede rozumiec tego, co ona napisala. Myslalem ze to glupi troll. Nie kazdy siedzi "tu z wami" pare lat.
BTW piszesz ze przeslanie pieniedzy to nawet 0.0005 BTC, ale w TrustWallet (dopiero co zainstalowalem) przeslanie btc z mojego rachunku btc na inny btc nie ma chyba az tak duzych fee, z tego co czytam
@motoko: właśnie ci to chciałem uświadomić że z prywatnego portfela jeśli przesyłasz to koszt załapania się do pierwszego nadchodzącego bloku kosztuje na chwilę obecną 0,70$ popatrz tutaj https://mempool.space/pl/
T giełdy i kantory narzuciły te 0,0005 bo chwilami jest tak że ten koszt jest wyższy i zabezpieczają się wysoką opłatą na stałe przed wysokimi kosztami transferów
@motoko: zamiast trustwallet #!$%@? portfela na świecie to polecam mycelium wallet to przynajmniej można coś tym portfelem zrobić, przyjąć BTC z bitomatu lub łatwo ustalić cenę za transfer przy wysyłaniu, tam są 3 rodzaje adresów, Qr adresu przydatny do bitomatu.