Wpis z mikrobloga

@mial85: Pokazali tylko, że tylko na tyle mogą sobie pozwolić. Sukces by był jakby takiego drona zestrzelili i USA by na to nie odpowiedziało a tak wyglądają tylko jak żałosne karaluchy które jedyne co mogą to wysrać kilka flar w kierunku drona xDDD. To tak jakby przejść na ulicy koło jakiegoś patusa, pierdnąć po cichu w nachy i cieszyć się że patus nic wam nie zrobił bo jest taki słaby xD
@S-Type: mnie to też nie imponuje, ale wszyscy wiemy że ruscy będą tak długo podnosić poprzeczkę aż nie będą zatrzymani, więc jeżeli USA nie odpowie to mogą się spodziewać więcej takich prowokacji i bedą one przybierać na sile
@mial85: Może się nie znam ale flary to nie jest czasem mechanizm obronny w takim myśliwcu? Czyli nie zaatakował drona tylko #!$%@?ł przed nim aż się za nim kurzyło- od flar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W takim wypadku to bardziej oznaka komicznej wręcz słabości rosyjskiego lotnictwa więc jak miało zareagować USA? Leżącego się nie kopie.
@mial85: Skoro chciał go zaatakować to czemu bawi się w jakieś flary? Chyba nie jest u nich z zapasami amunicji jeszcze tak słabo żeby pilot nie mógł skorzystać z działka pokładowego?
Nie wiem, dla mnie taki "atak" przez ucieczkę to nadal oznaka słabości w przypadku (podobno) drugiej armii świata nawet jeśli uszkodzenie drona było zamiarem pilota, a nie szczęśliwym lub nieszczęsliwym wypadkiem przy próbie oślepienia obiektywu termowizyjnego ¯_(ツ)_/¯