Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie najlepszego psychiatrę w Poznaniu od nerwicy. Podejrzewam u siebie, mam objawy psychosomatyczne, np. gorączka i zawroty głowy, bóle. Przebadałem się już na naprawdę sporo rzeczy i nic nie wychodzi, neurolog zasugerował właśnie problemy natury psychicznej, jako że objawy nie są stałe. Głównie pojawiają się jak pracuję z biura.. Cena nie gra roli.

#pytanie #poznan #psycholog #psychiatra #zdrowie #medycyna
  • 12
  • Odpowiedz
Głównie pojawiają się jak pracuję z biura..


@BananowyKrol: na początek trzeba by zmienić pracę, środowisko ludzi wokoło. Nawet jeżeli dobrze placą to zdrowie jest ważniejsze

ewentualnoe zrob eksperyment i weź "L4" na tak długo jak się da i w tym czasie nie odbieraj telefonów i nie sprawdzaj maila
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: Byle nie PsychoMedic na Głogowskiej. Byłem jakiś czas temu jako support dla znajomej i nie dość, że gość sprawiał wrażenie, że nie chciał słuchać (byłem w pomieszczeniu, więc to nie tak, że znajoma sobie wymyśliła), trzeba było z niego wyciągać porady, to jeszcze przepisał leki, których wg ulotki nie można brać razem XD Niestety nie pamiętam nazwiska, może inni stamtąd są spoko, ale nie ryzykowałbym.
  • Odpowiedz