Wpis z mikrobloga

To jest śmieszne ile szczęścia maja tramwajarze z Częstochowy.
Nie dość ze w pierwszej rundzie jakieś ogórki z Estonii, to jak przejdą osłabiony względem poprzednich lat Karabach to zagrają z jakimś Cyprem albo Bialorusią. Lech rok temu w pierwszej rundzie na start najgorszy z możliwych do wylosowania Karabach a w drugiej rundzie nawet jakby przeszli to FC Zurich.
#mecz
  • 13
@Hinode: para Rakowa była rozstawiona dzięki Karabachowi więc logiczne było że dostaną łatwiejszego przeciwnika w III rundzie. W kontekście LM nie jest to dobre bo kluczowe jest rozstawienie w IV, na co Raków nie ma szans.

Dla Rakowa najlepsza i tak jest LKE bo nie potrzebują hajsu z LE, na LM nie ma szans, a polskie top4 ma szansę na regularne przygody w fazach pucharowych LKE.
@tomaszk158 nie próbuj ośmieszać faktów. Są głosy ze Karabach się osłabił i formą nie grzeszy. A jak się cofniesz rok temu jak grali z Lechem albo jaki koncert robili w Warszawie eliminując legie to ciężko dyskutować ze są teraz słabsi niż wtedy. Tak samo jak Bate Borysow kiedyś było bardzo groźne a dzisiaj to klub trzeciej kategorii.
@thorgoth tak, Lech ma dobre losowanie w LKE. Wątek dotyczy LM nie LKE. Rakow ma najprostsza ścieżkę w LM w historii. Nawet nie wiem czy nie prostsza niż Legii gdy ta wchodziła do fazy grupowej a trzeba pamiętać ze legia sobie tą łatwa ścieżkę wywalczyła swoim rankingiem zbieranym przez lata, a rakow nie ma w ogóle rankingu - ma szczęście i o tym jest ten wpis.
@Hinode: no to się zgadzamy bo też uważam że rumakowanie rakowa skończy się szybciej niż się zacznie przez brak rankingu.
Jak przejdą na jakimś farcie Karabach to mają prawdopodobną grupę LE, jak odpadną to kamieni kupa
@Jaromiarzmiarjaru byłam pewna ze na wczesnym etapie legia pokonała jakiegoś kozaka pokroju mistrza Chorwacji. Mój błąd. To jednak nic nie zmienia w kontekście o czym jest ten wpis, o rakowie mającym farta.
byłam pewna ze na wczesnym etapie legia pokonała jakiegoś kozaka pokroju mistrza Chorwacji. Mój błąd


@Hinode: bo pokonywała (no, nie mistrza Chorwacji, ale wiadomo, o co chodzi), tylko we wcześniejszych sezonach, przez co w pamiętnym była autostrada