Wpis z mikrobloga

Chciałbym trochę się podzielić tutaj moim #!$%@? na temat ostatnich lat mojego życia, bo wcześniej bardzo dużo dodawałem tutaj postów. Zaczynając od roku 2022, gdzie przestałem pracować na wewnętrznym siedziałem na bezrobociu, potem nadarzyła się okazja pracy w przychodni przyjąłem ofertę. Szefowa była zdziwiona że nie robiłem sobie przerwy i potrafiłem #!$%@?ć 6h bez przerwy, raz mi zwróciła uwagę na to bym poszedł chociaż zjeść coś, był to bardzo miły gest ale współpracownicy to już inna bajka nie chciałbym brać tutaj wszystkich do jednego wora ale jak to w pracy. We wrześniu dowiedziałem się że dostałem się na psychologię, gdzie wcześniej lubiłem bardzo ten przedmiot na studiach pielęgniarskich, tak teraz mam ambiwalentne podejście do tego.

Kobita z przychodni trochę nie przystała na moje warunki że zawsze mogę po południu lub rano (uzależnione od harmonogramu zajęć).

W końcu nastały studia tym razem te wymarzone, okazało się że chciałem #!$%@?ć po pierwszym tygodniu tam xd, czułem się staro fest pośród dzieciaczków którzy pokończyli liceum itp. Przed tym wyborem powstrzymała mnie jedna dziewczyna pomagała mi ogarnąć papierologię do przepisywania ocen. Z rozmowy powiedziałem że jestem pielęgniarzem itp, potem okazało się że miała zabieg i ma ranę pooperacyjną zaoferowałem swoją pomoc w tym wszystkim. Miała trochę #!$%@? rok ale pomijam ten fakt, bo też nie mogę opisywać kogoś kto coś przeżył i co czuł.

Dobrze się dogadywaliśmy i ogólnie stała mi się bliska. Po możliwe że to był tydzień lub dwa znajomości zaprosiłem ją do domu, kupiliśmy piwo i sobie piliśmy i gadaliśmy, oglądaliśmy Rick and morty, tematyka schodziła też z tego co pamiętam na uczucia i erotykę. Nie wiedziałem że tego dnia miała urodziny więc możliwe że złożyłem jej życzenia. (Szczerze anony niektóre fragmenty dopisuje na bieżąco, po prostu co mi się przypomni).
W późniejszej relacji zatraciłem gdzieś samego siebie i chciałem się jej pod podobać niczym głupie dziecko.
W międzyczasie okazało się że mogę zarabiać też na moim hobby, a to grafika więc się podwójnie ucieszony byłem, myślałem że PANA Boga za nogi złapałem, to była cisza przed burzą XD

Zaangażowałem się robić imprezę sylwestrową, plus chciałem jej dać prezent przyszedłem oraz wyznacz jej uczucie. Wyszedł z tego że dałem jej tylko prezent, a sylwester okazał się klapą w #!$%@? plus poszła spać do zupełnie innego typa he he PRZEGRYW EKSE XD.
Wracałem z 2 godzinę do domu i miałem wszystko w dupie, potem było coś z serii "ANON CZEMU WYSZEDŁEŚ TRZEBA BYŁO ZOSTAĆ DO KOŃCA" teraz jak to wspominam to się śmieje w #!$%@? z tej sytuacji XD.
Koniec końców wyznałem jej swoje uczucie zlała je jak psa, po raz pierwszy w życiu dostałem ataku paniki nie polecam mocno nie kontrolujesz swojego ciała ni nic, a w #!$%@? oczekujesz w tamtym momencie pomocy od kogoś, pomogła mi w tamtym momencie druga koleżanka i gadałem z nią z 4/5h przez telefon gdy się nie uspokoiłem.

Potem wróciła codzienność.

Pamiętacie tą koleżankę co mi pomogła ?

Teraz trochę o niej, mieliśmy te same poczucie humoru oraz gust muzyczny, spotykaliśmy się u mnie w domu, ona sobie piła, gadaliśmy o dupie maryni, CZUJE MOCNO ANON.

Ale zdarzył się incydent.

Czasami przytrafiały się #!$%@? dni coś ala dwubiegunowość ale nie do końca, po prostu nazwał bym to że "#!$%@? CHCE SIĘ DO KOGOŚ PRZYTULIĆ". No i się zjawiła, choć nie chciałem żeby przyjeżdżała. Posiedzieliśmy przy okazji robiliśmy projekt na Procesy Poznawcze czy jakoś tak. Zrobiłem jej zdjęcie gdy leżała na łóżku bo trochę zacząłem się interesować się fotografią i robię czasami polaroidem foty. Powiedziałem żeby teraz ona popracowała, międzyczasie zrobiłem jej jedzenie i dałem coś do picia, oraz oglądaliśmy "Emigrację XD".

Po wszystkim położyłem się i było mi w #!$%@? smutno jakoś tak, zobaczyła to i mnie przytuliła, to było to co chciałem ten przytulas, ta bliskość, nawet poszła spać na mnie "MÓWIĘ YES W KOŃCU KTOŚ NORMALNY I BĘDZIE GIT" . Obudziła się wróciła do pracy zapytałem się czy mogę zobaczyć jej galerię w telefonie ze zdjęciami odparła że spoko, bo chyba żadnych nudesów tam nie ma.

Miałem tylko myśl OKEY XD. Niestety był nudes XD. Dla beki mówię jej wiesz co jednak był tam nudes zobaczyła go i tylko o nieee, po czym jej nastawienie zmieniło się o 180 stopni, pyta się mnie "Czy ma ładne piersi" MÓWIĘ JA #!$%@? XD odparłem że tak xd, zaproponowałem full beka że jak chcesz to zobacz mojego #!$%@?, po twarzy wywnioskowałem że tylko się zastanawia nad tym XD, jak to ujęła "Bardzo kusząca propozycja ale no nie wiem".

Potem zgasiłem światło, leciała fajna nuta przytulaliśmy się i był ten wzrok, ten wzrok mówiący że to jedyna szansa i wiecie co ? MOJA MORALNOŚĆ MNIE ZNISZCZYŁA XD nie wykorzystałem tego XD, potem zaczęła #!$%@?ć że przecież nie robię nic złego Jej chłopak nie będzie zły. XD

Odwiozłem ją na chatę po wszystkim itp.

Już nie była ta sama relacja co wcześniej XD chciałem się z nią spotkać pogadać o tym ale ona tylko unikała tego wszystkiego. Bardziej to wyglądało że jakbym to ja podrywał czyjąś pannę he he XD.

Potem przyszedł jej biało rycerz i zaczął #!$%@?ć że co ja wyprawiam hur dur ZIOMEK JA SIĘ Z NIĄ RUCHAM A TY PISZESZ. XD zlałem to co #!$%@? mocno. Mówię #!$%@? ty tyle nie wiesz #!$%@? głąbie o niej że to #!$%@? xDD.

Podsumowując to co napisałem ogólnie beke mam już z tego xd, a dziele się tym bo czasami pytają mnie tutaj mirki i mirabelki jak tam u mnie, fakt, faktem obje te laski miały chłopaków, dziś mają innych. A ja mam tytuł magistra, drugi rok psychologii i próbuje jechać jak po swoje, choć głowa czasem siada jest git. Obecnie szukam pracy najchętniej pracował bym z #!$%@? że jakieś ćpuny itp, nie wiem czemu lubię takie osoby są przynajmniej jakieś barwne xd.

#gownowpis #przegryw #studbaza #life #ruchanie #bekazpisu #historyjkanawieczor
  • 6
  • Odpowiedz