Wpis z mikrobloga

@thority: Kibicem Polonii zostałem w 2021 roku. Nie angażuję się wcale poza chodzeniem na młyn i dopingowaniem więc nie poznałem dużo osób, ale ci których poznałem to tak może w 50% w ogóle ludzie pochodzący z Warszawy xD Mam wrażenie że rodowici warszawiacy w większości przerzucili się na Legię w latach 60 czy 70, kiedy KSP tkwiła w 3 lidze a CWKS grał w europejskich pucharach. I kiedy o żadnym konflikcie
@thority: To prawda. Swoją drogą z Wołomina na Polonii jest trochę osób. Raz jadąc stamtąd na mecz podsłuchałem jak inni pasażerowie pociągu rozmawiali o tym meczu. W samym Wołominie spotkałem raz gościa w czapce KSP, którego poźniej spotkałem na trybunie. No i do tego jest sporo starych bazgrołów Polonii na ścianach wołomińskich bloków. A niektórzy na Kamiennej mają nawet specjalne koszulki kibicowskie z motywem Wołomina. Ciekawe jak ci wszyscy zapatrują się
@rudy_karzel: Ale świat mały, ja mam kumpla z Wołomina, z którym na Ł3 się chodziło i jeździło do niego z Wileńskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak przewidujesz? Powrót w tym sezonie do Ekstraklasy? Zaczęło się od falstartu.
@thority: Ogólnie Wołomin jest za Legią, po prostu Polonistów też tam trochę jest, czego nie można powiedzieć o większości podwarszawskich miast.

Patrząc po składzie to nie mamy nikogo sprawdzonego w eklapie; większość to albo debiutujący w 1 lidze, albo przeciętni, solidni ligowcy jak na ten poziom. Trener też debiutuje na tym poziomie rozgrywek, a wśród rywali mamy kluby z kasą jak Wisła, Lechia czy Wisła Płock. Ja się spodziewam środka tabeli,