Wpis z mikrobloga

Kto pamięta wybuch epidemi na statku wycieczkowym "Diamond Princess" w lutym 2020?

Już wtedy było wiadome, że nie ma żadnej pandemii.

Łącznie 712 osób (19%) uzyskało pozytywny wynik testu PCR, a aż 14 pasażerów zmarło, choć istnieją rozbieżne opinie co do tego, ile z tych zgonów należy przypisać Covid. Z wyjątkiem jednej osoby w wieku 60 lat, wszystkie zgony miały miejsce u osób powyżej 70. roku życia. Nie zginął żaden członek załogi. Połowa zgonów nastąpiła kilka tygodni po opuszczeniu statku, więc nie jest jasne, czy rzeczywiście zmarli z powodu infekcji złapanych na pokładzie.

wskaźnik zakażeń na DP: 25% osób powyżej 60 roku życia i 9% osób poniżej 60 roku życia zostało zarażonych. W przypadku DP wskaźnik śmiertelności dla osób powyżej 60. roku życia wyniósł 2,6%. Z drugiej strony CFR dla osób poniżej 60 roku życia wynosił 0,0%, ponieważ nikt w tym przedziale wiekowym nie zmarł.

Wydarzenie z Diamond Princess powinno było wcześnie pokazać władzom, że nie jest to szczególnie niebezpieczny wirus dla ogółu populacji i że z pewnością nie uzasadnia bezprecedensowych drakońskich środków w skali całej populacji.


https://pandauncut.substack.com/p/what-the-diamond-princess-tells-us

#koronawirus #covid19 #pandemia
  • 7
@jinnoman nie no to normalne że 14 osób umiera na statku wycieczkowym xD

Nie było żadnej Pandemii xD weź to powiedz 4 osobom z mojej rodziny które ciężko przeszły zarażenie COVID we wczesnym stadium kiedy nie było wiadomo jak to leczyć, a 3 osoby spośród nich zmarły. I była to również osoba po 40tce, tylko że otyła.
  • 2
@markhausen:

Połowa zgonów nastąpiła kilka tygodni po opuszczeniu statku, więc nie jest jasne, czy rzeczywiście zmarli z powodu infekcji złapanych na pokładzie.


Umiesz czytać? Ja nie mówie, że nie było choroby, tylko, że nie była na poziomie pandemii i nie była tak niebezpieczna jak nas straszono.

I była to również osoba po 40tce, tylko że otyła.


Skąd pewność, że przyczyną był covid?
@jinnoman: ...Skąd pewność, że przyczyną był covid?...

Pewnie stąd, że szpital, ratownicy z karetki oraz oddziałowe i lekarze na SOR dostali extra kasę za wpisanie covida w akt zgonu.
Tylko to się opłacało, więc tak nagminnie robiono, co nawet NIKowi się w oczy rzuciło.
@jinnoman:
Właśnie dzięki diamond Princessa - metalowa puszka ze wspólną wentylacja pełna starych ludźi, (75%ludzi na statku) gdzie umarli tylko starzy ludzie.
I Bergamo gdzie "ciężarówki woziły trupy" a prawda była taka że średnia wieku ofiar to 85lat...

Dzięki temu już w marcu 2020 miałem pewność że cała pandemia to medialna propaganda. Potem czytałem modele matematyczne naukowców z oxfordu gdzie wróżyli śmierć 3% populacji i nie mogłem się nadziwić jakim cudem
  • 4
@Adam_Prosty:

gdzie wróżyli śmierć 3% populacji


Nawet te 3% to wciąż daleko od Eboli. Natomiast wiadomo już od dawna, że śmiertelność była na poziomie zwykłej grypy i dotyczyła głównie osób z grup podwyższonego ryzyka. Zdrowy, normalny człowiek nie miał się czego obawiać. Dlatego ta cała propaganda nie trzymała sie kupy. Było tyle sprzecznych informacji, że trudno było nie zadawać sobie oczywistych pytań i wątpić w oficjalną narracje.

Dla mnie takim najważniejszym
@jinnoman: kórwa, jak ja was niewyedukowani foliarze nienawidze

wez kórwa gościu sprawdź czy wirus SARS-CoV-2 to wirus RNA czy DNA zanim zaczniesz gadać głupoty w internecie. a później odpowiedz sobie sam czemu nie wyizolowano DNA z tego wirusa.

w sumie to mam taka propozycje - weź kórwa idź i wyizoluj DNA z wirusa z pojedynczą nicią o dodatniej polaryzacji to pojadę do szwecji i będę dzień w dzień prowadzić strajk głodowy