Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek jeżeli dziecko ma 3 lata to gówno zapamięta a nie jaki miało tort...
Zakład że ten tort jest już na wszystkich mediach tatusia i mamusi i jest on tak naorawde zrobiony tylko dla nich
Pamiętam jak w gorących na wykopie było znalezisko odnośnie poprawiania ortografii użytkowników. Chodziło w nim o to, że zwykły użytkownik w Internecie nie czuje takiej potrzeby czepiania się innych i po prostu po przeczytaniu zwykłego komentarza pomija go, kompletnie nie zwracając uwagi na błędy.


To, że większość ludzi nie lubi kiszonych śledzi nie znaczy, że nie ma takich, którzy je lubią. A lubią, bo mogą.

Raczej każdy się skupia na treści.


Nie,
Tak szczerze mówiąc to nie chce mi się tego czytać, jakieś TL;DR?


Żartujesz, co nie? XD

Trochę trwało zanim odpisałeś xdd


@Duszeczek: Wiesz... Mam swoje zajęcia, znajomych, hobby, pracę... Nie wiem, z czego rżysz, ale zapewne należysz do grupy osób, które oceniają po sobie, tworzą projekcje i z góry wiedzą, dlaczego ktoś nie odpowiedział w trybie ekspresowym na kolejny, wykopowy komentarz. Tutaj chciałem wstawić XD, ale stwierdziłem, że nie ma sensu
@StaryWedrowiec: Zobacz co dzisiaj znalazłem na wykopie
https://wykop.pl/link/7119397/jak-efektywnie-trollowac-hejtowac-itp
Artykuł o użytkowniku '' paliwoda '' który poprawia wiecznie ludziom błędy ortograficzne, jak i inne.

Tutaj cytaty komentarzy ludzi, bardzo plusowanych:

'' Wykop to nie jest formalne pismo do sądu, żeby pisać poprawnie, mało kto w internecie zwraca uwage na kropke przy końcu zdania, czy pisanie zdania wielką literą, przy znajomych gość co ciągle upomina błędy innych wychodzi na mega dziwaka ''

''