Wpis z mikrobloga

Dobry rano! Jak tam Panowie #leaf? Widzę, że leci na dno, trzymacie jeszcze kupione po ~20 sat czy już się pozbyliście po drodze?

Podobne pytanie odnośnie #usde, ktoś liczy jeszcze na jakiś wzlot? Ktoś ogarnia jak tam dev czy ma jakieś plany?

Dalej, #cashcoin... Jakiekolwiek rokowania? Trzymacie?

#etoken i #rpc to już chyba zdrapujemy z dna, kwestia czy ktoś podejmie jeszcze wysiłki spompowania tego na chwilę czy już koniec.

Z coinwarz.com wychodzi, że teraz najbardziej opłacalna waluta kopie się prawie 2 miesiące dla jednego BTC (przy 1.5mh/s). Jeszcze tydzień temu zazwyczaj trwało to ~30 dni a dodatkowo sam btc jest z 30% mniej warty - podwójne spadki :<.

Trzymajcie się kraty i frędzla taty a jakoś to będzie!

#kryptowaluty
  • 12
@blacktyg3r: leaf , usde , rpc i meow mam i nie jestem z tego faktu zadowolony. Nie sprzedaje, bo ciężko by było to nazwać "ograniczeniem strat". Trzymam, albo się kiedyś "zwróci", albo będę w plecy jeszcze bardziej;)
@ManDZiO: raczej bzdury albo odległa przyszłość, kwestia kto jest sobie w stanie zamrozić środki na tak długo.

@EzioAuditoreDeFirenze: wiem, na coinwarz jest mało nowych najbardziej opłacalnych coinow, jednak jest to jakis wyznacznik. Biznes ciągle ok, na flapie 250 pln w dzień, jednak trza być na bieżąco bardzo i dużo czasu przy kompie.