Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88 podpisanie umowy to jedno, potem spełnić warunki (czyli donieść np akt notarialny). Nie jestem pewny ile mam na to czasu, ale chyba 2 miesiące.

Umowa przedwstępna do końca sierpnia, ale będzie można przedłużyć. No ale tak czy tak bym chciał wiedzieć xd
@WielkiPowrut88 a masz doradcę kredytowego? Wiesz jakie będzie miał podejście? Bo mój mówi że jemu się nie widzi żebym ja na to czekał, bo nie dostanie wynagrodzenia XD #!$%@? mnie ten typ już

Właściwie ma na myśli że dostanie później, czyli on nie może dostać prowizji miesiąc później, ale ja jak najbardziej man być do tyłu o 10k
masz doradcę kredytowego? Wiesz jakie będzie miał podejście? Bo mój mówi że jemu się nie widzi żebym ja na to czekał, bo nie dostanie wynagrodzenia XD


@Goronco: Mam, ale mój mówił że luz bo i tak 1,5 miesiąca poczekamy na kredyt. A w pko jednym i drugim najwcześniej będę mógł złożyć wniosek we wtorek
Od momentu podpisania umowy kredytowej macie przewaznie 60-90 dni na podpisanie reszty dokumentow i uruchomienie kredytu. Podpisanie umowy kredytowej to jeszcze nie kupno mieszkania, wiec nie ma jeszcze obowiazku PCC. Nawet jezeli macie umowy przedwstepne podpisane z terminem do konca sierpnia na przyklad to sie nie musicie martwic bo mozecie zablokowac sprzedaz nieruchomosci na 12 miesiecy dodajac odpowiedni wpis do ksiegi wieczystej i sobie przedluzyc ta umowe o ten miesiac (gdyby sprzedajacy
a to też #!$%@?ące, bo przy odrobinie fantazji mógłbym już w sierpniu mieszkać, a tu co


@Goronco: witam w klubie, jestem w dokładnie tej samej sytuacji. A problem taki, że ludzie od których kupuję chatę są zależni od kasy ode mnie żeby kupić swoją, więc nie można opóźniać w nieskończoność
@Goronco: roszczenie w dziale trzecim księgi wieczystej z tytułu umowy przedwstępnej, które zablokuje każda przyszła sprzedaż komu innemu na 12 miesiecy