Wpis z mikrobloga

Niektórzy mężczyźni nigdy nie znajdą swojej drugiej połówki ani nie wejdą w związek, o parach na Tinderze nie wspominając.
Idę sobie Wrocławiem jak to zwykle bywa i widzę typowych bardzo mało atrakcyjnych facetów.
Zaciśnięte usta, wory pod oczami, zakola, karłowaty wzrost, zero dynamiki, trądzik, otyłość - serio, przecież tacy nie mają szans na znalezienie partnerki.
Ale wiecie co jest najgorsze? Nawet jakbym ich zabrał na siłownię, zaprowadził do barbera a później do butiku to oni i tak będą dalej "tak wyglądać".
To nie jest hejt ani ofensywa, to jest obiektywne stwierdzenie rzeczywistości.
Wmawianie przez kobiety takim typom, że czeka na nich w przyszłości jakaś super laska i same zobaczą co straciły to jedna z największych bek tego milenium. :D
Pytanie do różowych - Dlaczego wmawiacie takim mężczyznom, że w przyszłości zainteresuje się nimi jakaś kobieta? Karmienie kogoś kłamstwem jest w porządku?
Pytanie do niebieskich - Jak to jest żyć ze świadomością, że nigdy nie będziecie szczerze chciani i pożądani przez kobiety? Naprawdę mnie to ciekawi.
Pytanie do wszystkich - Czy to jest tak ciężko ustalić jednolitą wersję, która mówi, że jeśli nie podobasz się drugiej stronie to twój charakter, osobowość i charyzma nie mają znaczenia?

#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 9
Pytanie do niebieskich - Jak to jest żyć ze świadomością, że nigdy nie będziecie szczerze chciani i pożądani przez kobiety? Naprawdę mnie to ciekawi.


@NosaczPolak2: po prostu po 30 latach życia przywykłem. Od praktycznie gimnazjum zdawałem sobie sprawę z tego jak wyglądam. Miałem 2 związki które okazały się klapą, choć i tak uważam, że z moim wyglądem to jest bardzo duży sukces, że w ogóle ktoś mógł pomyśleć o mnie, jako