Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę xD
Prawaki to są serio ludźmi z dość małym i śmiesznym rozumkiem.
Już się zaczyna nagonka na panią Joannę bo uwaga...okazało się, że na instagramie jest partycypantem swojej wlasnej twórczości a co za tym idzie prezentuje różne style ubiorów i się niekonwencjonalnie maluje xD

Czy więc ktoś mi łaskawie wytłumaczy jaki jest związek z tym co wstawia na instagrama a między fundamentalizmem religijnym w tym kraju i upolitycznioną policją która zagląda obywatelom do łóżek?
Różnica jest taka, że jedno nikomu właściwe nie szkodzi bo to kwestia indywidualna, a drugie ma związek z tym jaki obecnie zamordyzm w tym kraju panuje.
Bo ani posiadanie tabletek nie jest przestępstwem a policja nie ma prawa podsluchiwać obywateli i wchodzić z buta bo ktoś sobie zamówił legalnie tabletki.

Jakby aborcja była dostępna jak w cywilizowanych krajach to nie zamawiałaby nawet nic na internecie.

To klasyczny reżimowy sposób działania - najpierw zamiatanie sprawy pod dywan, a jak się nie da to próba zdyskredytowania kogoś.

Bo nikt mi nie wmówi, że 6 goryli do pilnowania roztrzęsionej, 50 kilogramowej kobiety, bo łyknęła tabletkę poronną, było zasadne.
Zaglądają jej do tyłka jak jakiemuś narkusowi-przemytnikowi i przywłaszczają bezpodstawnie jej mienie.

I wygląda to jeszcze bardziej absurdalnie przy dziewczynie od torebki która miała naziolskie poglądy - teraz czeka sobie spokojnie na ułaskawienie przez Dudę xD
Macie przy władzy partie ktora nakrecila i wzmocniła frakcję fundamentalistów w tym kraju, dając im platformę do szerzenia swojej radykalnej kampanii przeciwko prawom kobiet i w ogóle normalnych ludzi dając tym samym zielone światło na atmosferę medialnie nakręconej paranoi i stałej inwigilacji w sytuacjach gdzie mogło potencjalnie dojść do poronienia, czego nigdy wcześniej do tej pory nie było.
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #takaprawda #bekazpodludzi
Filippa - Ja nie mogę xD
Prawaki to są serio ludźmi z dość małym i śmiesznym rozumkie...

źródło: temp_file4026945888581738560

Pobierz
  • 20
policją która zagląda obywatelom do łóżek?

@Filippa: XD Czekaj czekaj, ty sobie w swojej pustej głowie wymyślasz chochoła i później z nim dyskutujesz?

I wygląda to jeszcze bardziej absurdalnie przy dziewczynie od torebki która miała naziolskie poglądy

Naziści to zabijają dzieci, tamta dziewczyna została skazana z nadania upolitycznionych postkomunistycznych rządów, trzeba zrobić lustracje w tym pi3rdolniku bo naprawdę będą zamykać masowo za niewinność i chore psychiczne baby jak ty i tamta
@karakanjaroslaw no ja widzę np. masowe komentarze które chyba sa pisane przez wykwalifikowanych psychiatrów dla których niekonwencjonalny ubior równa się z problemami psychicznymi.
Widzialam parę wpisów gdzie wyśmiewali jej wizje artystyczna i mówili ze chyba policja miala jednak dobry powód żeby przyjechać xD
Pomijając w ogóle fakt, że ta kobieta miała myśli samobójcze, co nie ma związku z jej własną twórczością przecież.
Zauważyłam, że konserwy uwielbiają tak robić, dyskredytować kogoś za wygląd
@Little_Makak o czym ty właściwie gadasz?
nazisci zabijają dzieci xD
Aha czyli co Hitler nie był nazista?
Bo chyba personalnie nigdy nie zabil żadnego dziecka, chyba że swoimi polisami, ale nie dostał się do władzy do 1933 i przedtem nikogo nie zabijał, czyli co, wtedy nie był nazistą? xD
Gdzie sie zaczyna ta granica którą trzeba przekroczyć zeby mozna było być nazywanym nazista?
@Filippa:

no ja widzę np. masowe komentarze które chyba sa pisane przez wykwalifikowanych psychiatrów dla których niekonwencjonalny ubior równa się z problemami psychicznymi.


Ale że niekonwencjonalny ubiór TEJ kobiety? Bo tak się składa, że pani Joanna od lat się leczy psychiatrycznie. I nie ma w tym nic złego, sam chodzę do psychiatry, ale mogła od początku o tym mówić, jeżeli już poszła że sprawą do telewizji.
ale gnojenie w kilku drobnej kobiety już jest fajne bo prolife XD


@emilio-cosso: dlaczego ciągle podkreślacie to, że to jest "drobna kobieta"? Każdy obywatel powinien być traktowany przez policję jednakowo, niezależnie od płci, wyznania, koloru skóry, orientacji seksualnej czy postury.
no ja widzę np. masowe komentarze które chyba sa pisane przez wykwalifikowanych psychiatrów dla których niekonwencjonalny ubior równa się z problemami psychicznymi.


@Filippa: przecież p. Joanna chodziła do psychiatry, więc miała problemy psychiczne. Tak jak Pan Jezus powiedział "Nie potrzebują lekarza zdrowi, ale ci, którzy się źle mają"