Wpis z mikrobloga

Macie lub mieliście konto na sympatii? Wiecie ile jest tam botów a ile prawdziwych osób i jak one się zachowują? Napisałem do osoby płci przeciwnej cześć a ona po godzinie mi odpisała, jednak podejrzanie to wygląda #sympatia #zwiazki #tinder
  • 8
@1masa: Konto premium tam to jakieś śmieszne pieniądze. Płatne serwisy ogólnie powinny być lepsze w teorii bo jak ktoś zapłacił abonament to znaczy że traktuje temat serio i faktycznie chce kogoś znaleźć. Sympatia jest onetu więc raczej legitny serwis a boty tam są dość oczywiste i szybko są banowane. Scamy to są takie że masz te śmieszne tokeny czy punkty i każda wiadomość kosztuje osobno + przeważnie laski same do ciebie
@Ocinek: Patrząc całościowo jak dla mnie portal martwy chociaż miałem jakąś randkę z tego portalu. Spermiarze i tak są, lasek stosunkowo mało (Podkarpacie), chyba że celujesz w jakąś wyższą półkę wiekową +45 to więcej. Po 30 m jesteś w stanie przeglądnąć wszystkie dostępne laski, z czego tak naprawdę wybierzesz pewnie parę o które rywalizujesz z resztą obecnych tam samców. Tinder/badoo lepsze podsumowując.