Wpis z mikrobloga

Czemu wykopki tak przeżywają zawsze temat reparacji w USA? Aż tak głupi są że za Amerykanów się złoszczą na to? czy boli ich dupa że oni nie dostaną tego hajsu? XDD

Oczywiście dla murzyna reparacje za bycie gnojonym przez własny naród przez pokolenia to niedobra jest.

Ale reparacje od Niemca dla Polaków to daj xDDD.

#bekazprawakow #neuropa
Pobierz
źródło: Screenshot_2023-07-20-12-06-35-82_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12
  • 27
@MateMizu: okej spoko, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to fakt odpuść sobie.

Patrz @damianooo8 nie potrafił odpuścić i zrobił z siebie idiotę, zapomniał że to nie główna i tu za wyzywanie nie dostanie poklasku od reszty troglodytów.
@McWozniak: Ciekawego mam, ale dyskusja jest jałowa. Chyba, że powiesz mi ile warte jest ludzkie życie, zdrowie psychiczne, urazy, pozbawienie praw i wolności. Wtedy możemy dyskutować, bo ja ci kamienicę w Warszawie mogę wycenić, tak jak w przyszłości będziemy mogli wycenić ile Rosja jest winna Ukrainie za zniszczenia.
@MateMizu: ceny zniszczeń też mogą dość mocno różnić sie i nie są dokładne, Czarnym Amerykanom kiedyś zaoferowano "40 akrów i muła", w Ameryce też było parę masakr (np w tulsie) o których można było by podyskutować.

Niesprawiedliwe skazanym, rodziną poszkodowanych itp. też wylicza się odszkodowanie jakoś. To nie jest niemożliwe.
@McWozniak:
Wykop mnie nauczył, że nie warto wdawać się w dłuższe dyskusje bo to strata czasu. Nawet jak podasz argumenty to oponent osra szachownicę i odleci. No ale zaryzykuje. Liczę, że nie spotkałem gołębia.

Rodzinom zmarłych wypłaca się odszkodowanie na podstawie taryfikatora ubezpieczeń. Osobom, które się popsuły wypłacasz na takiej samej podstawie. Jeśli ktoś cię uszkodził to w domyśle (często działa to na niekorzyść pokrzywdzonego) sąd ustala twój uraz jak wpłynął
@MateMizu: dzięki za poświęcenie czasu na wartościową odpowiedź, nie martw się o wiele bym wolał żeby na tym portalu było więcej osób takich jak ty. Dużo z tego co mówisz to bardzo dobre punkty. Mam parę "ale", i mówię to jako ktoś kto kompletnie nie jest ekspertem.

Po pierwsze z tego co wiem to są badacze którzy próbowali wyliczyć szkody, zależnie od metodologii są to kompletnie różne liczby. Będąc szczery nie
@McWozniak: A dziękuję. Od razu przyjemniej mi się zrobiło.

Jak najbardziej jestem za dofinansowaniem biednych dzielnic. My żyjąc w Polsce tego nie zauważamy, bo u nas osoba zarabiająca 20 tysięcy miesięcznie może mieszkać obok osoby, która żyje za minimalną krajową. Nasz kraj jest bardzo dobrze "wymieszany", chociaż powoli też się robią kasty i bogate dzielnice, zwłaszcza w mniejszych miastach. Ludzie budują sobie domki na przedmieściach gdzie kurczę, te domy naprawdę są
@MateMizu: spoko możesz się rozpisywać, w większości zgadzam się z tym co mówisz. Też uważam że Hobby jest bardzo ważne, dla mnie nożna jest spoko ale to nie dla każdego i faktycznie powinno być dużo klubów, czy szkolnych, czy w miastach, do których dzieci powinny mieć dostęp , bardzo dużo historii słyszałem o tym jak jakieś hobby wyciągnęło kogoś z ostrej Patologii.

Mieszkam w UK i wychowywałem się tu w małej