Wpis z mikrobloga

#breakingbad #bettercallsaul #seriale
Kurła w tym roku minie 10 lat od finału BB, a ja pamiętam jak te 10 lat temu czekałem na ostatnie odcinki (jakoś wtedy odkryłem ten serial). Teraz właśnie kończę ponownie maraton BCS oraz BB i dalej jestem w szoku jak niesamowite są to produkcje
Całe to ABQ miało fajny klimat, strzał w 10 jeśli chodzi o wybranie miejsca akcji o całej reszcie nawet nie wspominając
DavyX - #breakingbad #bettercallsaul #seriale 
Kurła w tym roku minie 10 lat od finał...

źródło: AB8695D5-1F60-45F4-90E1-D7EF18DD652C

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@DavyX: Biorąc pod uwagę, że oglądałem od pierwszego sezonu to zacząłem 16lat temu ... a nadal w mojej głowie to jeden z "nowszych" seriali.... ale ten czas #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Śmieszne, że jak polecałem ten serial to każdy tutaj, że gówno. 2-3 lata później nagle wszyscy zachwyceni, wykop jak zawsze to syf pod tym względem.
  • Odpowiedz
@weshu: Bo ogólnie od tego serialu można się było trochę odbić na samym początku, ja np. po pierwszym podejściu zrezygnowałem w połowie 2 sezonu twierdząc, że to gówno nudne, a później byłem zachwycony
  • Odpowiedz
a np. po pierwszym podejściu zrezygnowałem w połowie 2 sezonu twierdząc, że to gówno nudne, a później byłem zachwycony


@BIGos11: No niby tak, może i nie byłem zachwycony, ale uważałem go za bardzo dobry serial po pierwszym sezonie i czekałem z nicierpliwością na drugi sezon, bojąc się, żeby nie skasowali (jak w tamtym okresie się stało z wieloma dobrymi serialami).
  • Odpowiedz