Wpis z mikrobloga

No zobaczyłem pokasował, jego wątek w sumie. Myślałem, że nie wiaodmo co.

Skasowane zostały w tym serio dobre, długie komentarze, z którymi trudno było się nie zgodzić.


@vorio: Długość nie ma znaczenia, że tak powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reszta jest Twoją opinią, w sumie nie odpowiedziałeś na moje pytanie, bo dowiedziałem się, że były długie ;)

No nic, walczcie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡
@Mutare_mundi: Przecież odpowiedziałem... Jego wątek ale nie jego zbiórka, Ludzie mają prawo się wypowiedzieć i zadawać pytania. ALe okej, jeśli nie widzisz nic złego w kłamstwie (rzekomo 2 razy była zwiększana kwota, a wiemy że wiele więcej), braku celu zbiórki, manipulacji no to się nie dogadamy, elo
Przecież odpowiedziałem.


@vorio: hm..wcześniej nie widziałęm ostatniego zdania, dziwne. ok,rozumiem.

Ludzie mają prawo się wypowiedzieć i zadawać pytania


@vorio: A no mają, a on ma prawo je usuwać, w swoim wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°) (oczywiście ma to wpływ na jego wizerunek)

ALe okej, jeśli nie widzisz nic złego w kłamstwie (rzekomo 2 razy była zwiększana kwota, a wiemy że wiele więcej),


@vorio: Jak moge
A no mają, a on ma prawo je usuwać, w swoim wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°) (oczywiście ma to wpływ na jego wizerunek)


Tak jak pis ma prawo ograniczać wolność prasy, bo wygrali wybory w swoim państwie i mają władzę, nie?

W sumie, słabe, że dyskusja z Tobą polega na tym, że mi coś wmawiasz. Jeżeli tamte komentarze miały podobny format to sorry, to rozumiem skasowanie.


Co ja
Tak jak pis ma prawo ograniczać wolność prasy, bo wygrali wybory w swoim państwie i mają władzę, nie?


@vorio: sorry, ale mieszasz nomenklatury i pojęcia...akurat dziś nie mam żyłki edukatora i nie będę tłumaczył, ale błądzisz...

Co ja Ci wmawiam?


@vorio: "ALe okej, jeśli nie widzisz nic złego w kłamstwie " to jest klasyczna insynuacja, że też w tak krókim wątku nawet nie wyłapałeś.

Dla Ciebie celem zbiórki jest bliżej
@vorio: ok, mniej więcej mi wszystko naświetliłeś. Dzięki.

Wygląda na tem moment, że bazujecie na pomówieniach i nic więcej. (obyście się nie zagalopowali i nie trafili pod odpowiedni paragraf)
Z drugiej strony to spoko, że ktoś patrzy na to sceptycznie i pilnuje.
@Mutare_mundi: weź pls zejdź z tej ambony, bo twoj protekcjonalny ton nie zachęca do dyskusji

@vorio: "ALe okej, jeśli nie widzisz nic złego w kłamstwie " to jest klasyczna insynuacja, że też w tak krókim wątku nawet nie wyłapałeś.

Wmawianie czegoś oznacza przekonanie kogoś do przyjęcia fałszywego przekonania lub stworzenie sytuacji, w której osoba jest manipulowana, aby uwierzyła w coś nieprawdziwego

że dyskusja z Tobą polega na tym, że mi
@vorio: no sorry, ale całe Twój post jest wmawianiem mi, że oni oszukujo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na dodatek isnynuujesz mi, że widzę coś złego w kłamstwie.

Całość jest słaba, no przykro mi