Wpis z mikrobloga

lancety to chyba najskuteczniejszy dron kamikaze tej wojny


@darki: podobno idzie upgrade:
- wieksza autonomia jeśli chodzi o wykonanie ataku
- działanie w roju
- większy zasięg.

ukraina nie ponosi strat a ofensywa idzie super


@darki: wiadomix
będzie za rok na trupie Rosji, spokojnie może doczekasz jeśli Cie kadyrowcy, wagnerowcy, gazpromowcy, naftogazowcy, resztki armi nie spacyfikują

będzie za rok na trupie Rosji


Już to gdzieś, kiedyś czytałem... Było też coś podobnego rok temu o kończącej się amunicji, dronach, zasobach ludzkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uszyk90: Reszty nie rozumiem możesz po polsku, Saszka? Wiem że tam na Zaporożu to tylko po rusku ale tu jest
będzie za rok na trupie Rosji


@uszyk90: Rosja miała zbankrutować w 2022. Potem już na milion procent w 2023. Wiesz, dlaczego już nikt tak nie pisze o 2023? xD Bo termin kolejny raz został przesunięty. I teraz już na miliard procent Rosja zbankrutuje w 2024. Przysięgam, że tak będzie xD. Amunicji też Rosja nie ma od ponad roku dlatego dziennie wystrzeliwuje jej kilka razy więcej niż Ukraina xD i tak od
@Koniasz: Tak Rosja ma wszystkiego w opór i w ogóle jest potęgą, dlatego od miesięcy nie są w stanie przesunąć frontu w żadnym miejscu na jakąś znaczącą odległość, intensywność ostrzału musieli znacznie zredukować od początku wojny, a rakiety i drony muszą sprowadzać z Iranu. Ot definicja potężnego mocarstwa o ogromnym potencjale produkcyjnym.

Wam to się znudzi kiedyś ten chochoł "rosja nie ma amunicji" który sami sobie stworzyliście, czy będziecie nim spamować
Tak Rosja ma wszystkiego w opór i w ogóle jest potęgą


@nostalgiwolf: Ale po co robisz takie fikołki jak ja nic takiego nawet nie zasugerowałem ?

intensywność ostrzału musieli znacznie zredukować od początku wojny


@nostalgiwolf: Przecież Rosja wystrzeliwuje aktualnie 50 tysięcy pocisków tygodniowo dane od Ukrainy. Ukraina ok 3 tysiące dziennie xD.

a rakiety i drony muszą sprowadzać z Iranu.


@nostalgiwolf: A Ukraina sprowadza broń z całego zachodu. Chcesz