Wpis z mikrobloga

Ten to dopiero jest dobry, naśmiewa się z ravgora nazywając go tchórzem po tym jak popełnił samobójstwo. Ale kiedy zrobi się shota z tego jak zachowuje się jak kanalia to już nagle ból dupki i zgłaszanko (niby nie piszę że on to zgłosił ale średnio chce mi się w to wierzyć) tym bardziej patrząc na to że Aleksandryj vel zbychland przejmuję się małymi kanałami które o nim filmy nagrywają (bo mają do tego święte #!$%@? prawo) to jest to całkiem zabawne jak kruche ego musi mieć ten incel. Serio niech ktoś kiedyś mu się dobierze do dupy, jak nie jestem za cenzurą to on w mojej opinii powinien dołączyć do Gurala, Krasuli lub innych którzy dostali perm bany z YT. Byłoby to całkiem zabawne patrząc jak te wszystkie jego kanaliki spadają, bo te dorosłe dziecko jest w cholere toksyczne i patologiczne. #carrioner #patologia #polskiyoutube
Kiszak1902 - Ten to dopiero jest dobry, naśmiewa się z ravgora nazywając go tchórzem ...

źródło: 9idcc

Pobierz
  • 1
@Kiszak1902: Carrioner zgłasza, gdy ktoś go pomawia albo zniesławia, lub wycina jego rzeczy z kontekstu albo kradnie materiały. Ma do tego prawo, a to ciebie to boli bo jesteś zwyczajnym hejterem