Wpis z mikrobloga

wczorajszy ravgor


@marcus777: ja wczoraj o nim usłyszałem (nie nie mam 15 lat), a tu kupę ludzi go nagle znała, znała jego problemy często plują na tę Julię, a ja się pytam gdzie oni byli skoro wiedzieli o jego problemach, długach itd.?
@marcus777: co z ciebie za frustrat, chryste.. taa wszystkiemu w życiu winne baby tylko nie twoje podejście do świata

dokładnie takie samo myślenie miał ten #!$%@? z poznania, który zabijając jej narzeczonego i siebie chciał ją wpędzić w poczucie winy, aby cierpiała jak on
@marcus777: zaręczyli się kilkanaście dni temu, po czym na jej oczach jej ex rozpieprzył głowę jej narzeczonemu (twarz wręcz odpadła od reszty głowy, była nie do poznania), a jakby tego było mało chwilę później z uśmiechem na ustach strzelił sobie w łeb wyznając jej miłość

więc przynajmniej w tej sytuacji daruj sobie jakieś gównoposty o piekle mężczyzn, aby dowartościować sobie swój #!$%@? żywot i zamiast siedzieć na tych tagach dla przegrywów
@marcus777: Ale nikt tu nie mówi, że podejście państwa do zdrowia psychicznego Polaków nie zawiodło, bo nawet ludzie, którzy tworzą tę zbiórkę głośno o tym mówią

tylko właśnie tacy jak ty nie wiem po co uprawiają jakąś wyimaginowaną wojnę płci

dziewczyna ma nie dostać dobrowolnej pomocy, bo wcześniej nikt nie pomógł temu zabójcy?
@jaynovak87: jak tak to załóż jeszcze zbiórkę na Panią Peretti, może Megankę za to wyklepie. Skoro to takie normalne to napisz ile było zbiórek np. dla dzieci, które widziały jak jeden rodzic zabija drugiego.
@Leoncio44: ty tak na serio? chyba nie trzeba być szczególnie bystrym, aby wiedzieć, że kwota zebrana w głośnej medialnej sprawie będzie nieporównywalnie wyższa od każdej innej - tylko i wyłącznie z tego względu, że zwyczajnie więcej osób o niej usłyszało = więcej osób może wpłacić pieniądze (filmik to widziało chyba pół Polski)

a jeśli niewinnych ludzi porównujesz do pirata drogowego z Krakowa to gratuluję logiki
@jaynovak87: dziękuję za ocenę poziomu mojej bystrości, tego chyba potrzebowałem, pytanie było po co ta zbiórka (wiadomo, że laska nie będzie miała na terapię, jest bezrobotna, miała trudne dzieciństwo, prosiła o nią itp.???) i " ile było zbiórek np. dla dzieci, które widziały jak jeden rodzic zabija drugiego"??? Co do ich całkowitej niewinności to skoro jesteś tak o tym przekonany to powiem tak: nic, nic o nich nie wiemy, jakie były
@Leoncio44: Ty może nie znasz, ale ja znam osoby z jego bliskiego otoczenia. W tym także osoby, które tę zbiórkę współtworzą.

Widzę też jak komentarze takie jak twój zwyczajnie tych ludzi #!$%@?ą i tworzą u nich poczucie bezsilności i to w sytuacji, w której właśnie stracili kogoś bliskiego. Takie traktowanie sprawy jest zwyczajnie ujowe i po prostu powinieneś mieć tego świadomość.