Wpis z mikrobloga

#kredyt #kredythipoteczny Mireczki, jeśli mam napisane że do końca spłaty kredytu mam np. 200 tys. i to jest tylko kwota kapitału bez odsetek - to w wypadku gdy chce wcześniej spłąić kredyt lub nadpłącić jakas kwotą - to jeśli przeleje 200 tys - to kredyt mam spłacony? czy rety odsetkowe swoją drogą trzeba dalej spacać?
  • 3
@ZawzietyRobaczek: Jeżeli masz możliwość spłaty w serwisie transakcyjnym, to on powinien pokazać dokładną kwotę. Generalnie spłacasz tylko kapitał (plus naliczone odsetki od ostatniej płatności raty, czyli np. za 15 dni), a nie odsetki przyszłe. Ale upewnij się, że masz możliwość takiej spłaty bezkosztowo (ponieważ w niektórych umowach może być zastrzeżenie, że spłata całości w jakimś tam okresie łączy się z zapłatą prowizji, np. 1,5%). Przy tak dużych kwotach nie warto się
#kredyt #kredythipoteczny Mireczki, jeśli mam napisane że do końca spłaty kredytu mam np. 200 tys. i to jest tylko kwota kapitału bez odsetek - to w wypadku gdy chce wcześniej spłąić kredyt lub nadpłącić jakas kwotą - to jeśli przeleje 200 tys - to kredyt mam spłacony? czy rety odsetkowe swoją drogą trzeba dalej spacać?


@ZawzietyRobaczek: Odsetki są naliczane na bieżąco, nie są naliczone z góry. W każdej chwili kredytu bankowi