Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Jak przywrócić kolor wypłowiałym plastikom? Zastosuj ADBL Blackouter!

Dressing do zewnętrznych tworzyw sztucznych nielakierowanych. Produkt przywraca dobry wygląd starym i zmatowiałym plastikom, a dzięki mlecznej konsystencji na każdym rodzaju plastików praca z produktem jest przyjemna.

Blackouter dzięki zawartości w formule polimerów krzemoorganicznych przyciemnia powierzchnie nadając jej satynowego wyglądu. Produkt mimo, że został oparty o wodę trwałością i efektami wizualnymi nie ustępuje produktom bazującym na rozpuszczalnikach węglowodorowych.

Blackouter swoją pełną trwałość osiąga po upływie 24h od momentu aplikacji. Właściwości wizualne utrzymują się do kilkunastu tygodni od momentu aplikacji.
Pobierz Czysta-Bryka_pl - #codziennaczystabryka

Jak przywrócić kolor wypłowiałym plastikom? ...
źródło: 339306320_955365945622128_4351785471343514257_n
  • 2
@Czysta-Bryka_pl: a nie przywiera do niego brud?

2. Zrobiłem plastiki twardym woskiem 99 ^_^ a bo jak jechałem lakierowane to tez to zahaczyłem i teraz mam gówniane białe naloty z wosku na zderzaku. Myjką i szamponem nie schodzi to - może jakis pomysł?

Może ten produkt co to opisujecie też pomoże?
@Piotropatra: woski syntetyczne niestety potrafią takie wykwity białe zostawiać na plastikach i to można doczyścić ale najlepiej alkoholem izopropylowym zmieszanym z apc, albo przynajmniej samym alkoholem, albo jakimś zmywaczem silikonowym. Można też wspomóc się magiczną gąbką melaminową tylko trzeba uważać żeby nie zetrzeć faktury plastiku jeśli taka występuje.

Blackouter mógłby to zamaskować i wyciągnąć kolor ale nie jest to produkt czyszczący więc lepiej najpierw to wyczyścić ;)