Wpis z mikrobloga

@Smarek37: a co Ukraina zrobila, zeby zapobiec agresji rosyjskiej? uslyszelismy chociaz jedna propozycje pokojowa oprocz "bezwarunkowej kapitulacji Rosji", o ktora szczeka aktor? nie wiem jak mozna podjac decyzje o wysylaniu na smierc swoich obywateli za kawalek ziemi, ktora i tak chce byc w Rosji, jednoczesnie kradnac 400mln dolarow ze swoimi ziomkami z pomocy finansowej ofiarowanej przez zachod (info potwierdzone przez zachodnie instytucje); wojna to bzdura, zadna chwala, bezsensowna smierc i zniszczenie
@vootz:

a co Ukraina zrobila, zeby zapobiec agresji rosyjskiej? uslyszelismy chociaz jedna propozycje pokojowa oprocz "bezwarunkowej kapitulacji Rosji", o ktora szczeka aktor? nie wiem jak mozna podjac decyzje o wysylaniu na smierc swoich obywateli za kawalek ziemi, ktora i tak chce byc w Rosji, jednoczesnie kradnac 400mln dolarow ze swoimi ziomkami z pomocy finansowej ofiarowanej przez zachod (info potwierdzone przez zachodnie instytucje); wojna to bzdura, zadna chwala, bezsensowna smierc i zniszczenie
Chłopie odstaw TVN, TVPiS i naucz się że większość co prawda rządzi ale nie zawsze ma rację


@killzone: wyłącz TV włącz myślenie XD

Cały ten tag #ukraina ma tak spraną głowę propagandą zachodnią i ukraińską, że jakikolwiek inny punkt widzenia klasyfikuje jako #onuca i #onucowewpisy


Żeby mieć spraną głowę ruską propagandą to trzeba mieć 10 iq

a co Ukraina zrobila, zeby zapobiec agresji rosyjskiej? uslyszelismy chociaz jedna propozycje pokojowa oprocz "bezwarunkowej
@Smarek37: a czy caly kontekst historyczny dawny i niedawny, sytuacja globalna i agresja nato zostana calkowicie przez ciebie pominiete? mowisz do mnie z przekonaniem o jakiejs wyzszosci, a porownujesz kompletnie 2 rozne sytuacje - my jestesmy w NATO i nie jestesmy jak Ukraina - Rosja by nas nie zaatakowala, to byloby samobojstwo, a przez to co sie dzialo od 2014 roku na Ukrainie nie wiem czy mozna z czystym sumieniem powiedziec,
@vootz:

jestesmy w NATO i nie jestesmy jak Ukraina - Rosja by nas nie zaatakowala, to byloby samobojstwo, a przez to co sie dzialo od 2014 roku na Ukrainie nie wiem czy mozna z czystym sumieniem powiedziec, ze Rosja "nie byla prowokowana" do tego dzialania


Nato srato. Przez pół roku by najpierw prowadzili dochodzenie, czy to aby ukraińska opl nie spada na nasze miasta XD
Co do drugiej części, odnośnie sprowokowania
Nato srato. Przez pół roku by najpierw prowadzili dochodzenie, czy to aby ukraińska opl nie spada na nasze miasta XD

Co do drugiej części, odnośnie sprowokowania ruskich do tej wojny to nawet nie wchodzę w taką bezsensowną dyskusję.


@Smarek37: no dokładnie by tak było ziom, mówię ci