Wpis z mikrobloga

@Ballabird: Znałem osobiście jedną osobę która rzuciła się na linę, dosłownie. W mojej ocenie samobójstwo to ucieczka a osoby które się do tego posunęły nie zasługują ani na żałobę, ani na kulturę. Trzeba takie coś piętnować, a memy w tym przypadku działają wyśmienicie, dodatkowo działają pozytywnie na większość społeczeństwa. Bardzo dużo ludzi nie przyzna tego publicznie, widzę to nawet wśród znajomych, ale prywatnie jak najbardziej takie memy ich bawią.
  • Odpowiedz
@sayanek: Piętnowanie samobójstwa przez memy? Myślisz, że ludzie, którzy targają się na własne życie, przejmują się memem?
  • Odpowiedz
@sayanek no jest to ucieczka od umysłu który 24/7 próbuje cię zniszczyć. wyobraź sobie jak trzeba być już wyniszczonym żeby stwierdzić "#!$%@?, mam dość, skaczę". chłop się leczył, szukał pomocy, legalnie nie mógł zakończyć życia więc zostaje tylko samobój.

miałem epizod z początkiem depresji i naprawdę rozumiem co zaczyna rodzić się w takim umyśle.
  • Odpowiedz
no jest to ucieczka od umysłu który 24/7 próbuje cię zniszczyć.


@open_or_die: Kur...a koleś którego znałem rzucił się na linę bo go kobieta zostawiła, to nie jest problem przez który się zabijasz. I to nie była chwilowa niepoczytalność czy coś, później się okazało że od kilku tygodni szukał w necie jak się wiąże sznur...

wiadomo, że wyśmianie problemu na pewno pomoże. Gratuluję logiki


@jamesbond07: To nie wyśmiewanie problemu, a gardzenie
  • Odpowiedz
@sayanek: jak to jest być ignorantem? Nie masz pojęcia co czuję osoba z depresją, taki mem z którego ty ciśniesz beke może być szkodliwy dla osób borykających się z problemami psychicznymi, a nawet dla ludzi wokół nich. To może utwierdzać ich w przekonaniu, że ich ból jest lekceważony przez społeczeństwo, co może prowadzić do jeszcze większego izolowania się.
  • Odpowiedz
@jamesbond07: Ja nie wiem, czy Wy wszyscy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? czy po prostu przyjmujecie swoją wersję i jazda :D ? Ja nic nie napisałem o śmianiu się z ludzi z problemami, a jedynie że gardzę samobójcami.
  • Odpowiedz
@sayanek:
Gardzisz samobójcami bo nie znasz złożoności ich problemów co jest ignorancją.

Trzeba takie coś piętnować, a memy w tym przypadku działają wyśmienicie, dodatkowo działają pozytywnie na większość społeczeństwa. Bardzo dużo ludzi nie przyzna tego publicznie, widzę to nawet wśród znajomych, ale prywatnie jak najbardziej takie memy ich bawią.


Piętnowanie samobójstwa poprzez memy- zajebisty pomysł.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ballabird: reakcjonistyczno-oportunistyczny egalitaryzm płciowy - niezwykle popularny wśród tradycjonalistów którym nie podoba się że kobiety mają coraz lepiej w życiu i chcą mieć jeszcze lepiej dzięki odrzuceniu starych modeli społecznych, dlatego muszą mówić "a mężczyźni w sferze X mają gorzej" podczas dyskusji o sferze Y, tylko po to by nic nie robić że sferą Y.
Fun fact: sfery X I Y nie muszą i bardzo często nie są ze sobą sprzeczne
  • Odpowiedz