Wpis z mikrobloga

Mirki, to je dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Witaminka z tiktoka dostała incydentu kałowego z powodu okropnie mizoginistycznego komentarza pod filmem z Poznania na sadolu. Jak brzmiała jego treść? Uwaga:

"Co za przegryw. Żadna kobieta nie jest czegoś takiego warta"

Kumacie to? Laska bóldupi bo jej ego nie może przetrawić tego, że nie jest warta samobójstwa rozszerzonego pośrodku miasta XDDDDD

#blackpill #poznan #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #tiktok
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Mirki, to je dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Witaminka z tiktoka dos...
  • 62
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: przeciez nie ma bolu dupy o to ze kobieta nie jest warta samobojstwa tylko o to ze ktos pod takim filmem jedynie na co wpadl to napisanie takie komentarza. Ty zle ja zrozumiales celowo badz nie, a ona tez sie myli bo ktos wyrazil tylko swoje zdanie i ja tez nie rozumiem jak ktos moglby byc sklonny do popelnienia samobojstwa z powodu laski
  • Odpowiedz
Kumacie to? Laska bóldupi bo jej ego nie może przetrawić tego, że nie jest warta samobójstwa rozszerzonego pośrodku miasta XDDDDD


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: To jedna sprawa, a druga jest taka, że komentarz nie mowil, że kobieta jest winna, więc ona dopisała sobie tę narrację sama, a do tego mówi, że bardziej przeraził ją taki komentarz anona w necie niż sytuacja na filmie WTF? Niezła odklejka XDD
  • Odpowiedz
To wszystko wina kukoldów i białorycerstwa w tym kraju że p0lki czują się jak jakieś bóstwa, ha tfu na witaminki wycieruchy ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
Ja myślę, że wytłumaczenie jest znacznie prostsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kobiety średnio są głupsze, ergo ona jest głupsza niż anon który ten komentarz napisał, ergo nie zrozumiała komentarza, ergo przyjęła to jako osobisty atak ¯\(ツ)
  • Odpowiedz