Wpis z mikrobloga

No i co, wykopki tak #!$%@?ły że ruscy to sobie mogą naskoczyć bo umowa zbożowa będzie obowiązywała bez nich a statki będą chronione przez Turcję.


@WujaTHC: Jakiś czas temu Rosja zniszczyła amerykańskiego drona. Według wykopków USA miało wpłynąć okrętami na Morze Czarne i na oczach obsranej Rosji wyciągnąć resztki drona. A USA zrobiło dosłownie nic w kierunku wydobycia tego drona, bo nie mogło i tak wpłynąć okrętami wojennymi na Morze Czarne
a co chce rosja?


@bombastick: Pokonać Ukrainę. A teraz zemścić się za atak na Most Krymski. Nie można być tak głupim, żeby zaatakować taki cel i nie spodziewać się konsekwencji. Nawet Ukraińska głupota ma granice. Najpierw Ukraina zaatakowała Most a teraz będzie płacz, że Rosja też się odgryzła xD.
wczoraj jaraliście się ukraińska informacja o 100 tys orków nie przeszkadzała wówczas głupota UA?


@bombastick: Pokaż gdzie się tym jarałem. Ja po prostu mam bekę z ukraińskiej propagandy która miesiąc temu twierdziła że Rosja nie ma rezerw i goni resztkami sił. A teraz niby według Ukrainy nagle Rosja ma 100 tysięcy żołnierzy do ofensywy xD.
@shmatshiage: Piractwo na wodach międzynarodowych nie jest legalne nawet bez umowy. Wyobraź sobie że Ukraina ostrzeliwuje cywilne rosyjskie statki na wodach międzynarodowych. To co robi Rosja to zwykłe piractwo a nie wojna.
@Koniasz: Jakiś czas temu Turcja rozwaliła kacapski su-24, według kacapow #!$%@? zwane przez nich putinem miało zrobić Turcji z dupy jesień średniowiecza. Póki co w dupie putina krecik znalazł drogę do gaci i obsrane #!$%@?ło które jeszcze wczoraj groziło RPA wojną, wysyła do Afryki koniasza Ławrowa, bo samo się obsrało po pachy