Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak namówić swojego chłopaka żeby zaczął ćwiczyć na siłowni? Jest strasznie szczupły. Przy 185cm waży 73 i nic z tym nie robi. Smieje sie z tego i twierdzi że jest mu tak dobrze. Wcześniej mi to nie przeszkadzało bo byliśmy młodzi i myślałam że z wiekiem zmężnieje. Teraz mamy po 29 lat a on wygląda jak licealista. Nawet piwa nie kupi bez dowodu. Namawiałam go żeby chociaż zapuścił zarost to on mówi że ma zbyt rzadki i nie chce wyglądać jak menel. Wstydzę się chodzić z nim do znajomych na imprezy bo wyglądam przy nim jak starsza siostra.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim szczerze mówiąc to nie rozumiem problemu bo ja to zawsze lubiłam młodo wyglądających mężczyzn. Powinnaś się mniej martwić tym jak wyglądacie razem bo to serio nie ma żadnego sensu jeśli dalej Ci się podoba i nie wpływa to na pożądanie u Ciebie. Może ten wstyd z powodu tego jak wyglądacie razem raczej jest sygnałem ze go już nie chcesz ale jeszcze nie wiesz tego na poziomie świadomym co Ci w nim
Czemu założyłaś ze kiedyś zmieni się mocno z wyglądu i będzie dobrze?


@Kitku_Karola: Bo kobiety myślą że dla mężczyzny wystarczy poćwiczyć raz w tygodniu przez pół roku na siłowni żeby mieć kratę i sylwetkę V, więc pewnie jak ona nie chce kraty to nawet nie trzeba ćwiczyć tylko samo się robi
@sepuqqu generalizujesz bo ja osobiście tak nie uważam jak piszesz. Poza tym mnie szokuje samo myślenie „kiedyś się zmieni” tym bardziej w kontekście ze na lepsze. Ileż to było rozwodów czy patologicznych rodzin bo alkoholik po ślubie czy dziecku nie przestał być alkoholikiem xD nie zmienił się magicznie bo oba tak chciała… mnie to wręcz wkurza ze ludzie tak myślą…