Wpis z mikrobloga

@Notes: tez sie zastanawiam czy to jakis żart czy ludzie sa faktycznie tak #!$%@?? Wydarzyło się coś bardzo złego i ludzie z dobroci serca i checi pomocy, pomagaja jak moga wplacajac kase. Nie odkreca tego co sie stało ale dziewczyna zobaczy jak duze jest wsparcie. Nie bedzie musiala prze jakis czas martwic sie o pieniadze. Nie bedzie musiala decydowac czy dac na czynsz czy na terapie. A "ludzi", "przegrywów" to boli.
Ale po co jakaś zbiórka? przecież mamy system opieki zdrowotnej…


@pav40: bo są tacy którzy tego chcą. Chcą wpłacić pieniądze i tyle. Wolałbyś zabrać im tę możliwość?
@aarahon Gdzie ty zobaczyłeś w moim komentarzu że chciałbym komuś coś zabraniać?Widzisz to co chcesz zobaczyć a nie to co faktycznie tam jest.To się nazywa projekcja.
Gdzie ty zobaczyłeś w moim komentarzu że chciałbym komuś coś zabraniać?


@pav40: nigdzie tego nie zobaczyłem. Ty za to masz projekcję że ja mam projekcję.
@pav40: Dlaczego miałbym brać leki? Naprawdę dobrze się czujesz? Ubzdurałeś sobie że mam jakąś projekcję i tyle, wyjaśniłem Ci to, teraz musisz to przetrawić, tyle. Ale jeśli radzisz sobie z tym rozkazując mi to ok, mam nadzieję że dojdziesz do zdrowia ;)
Nie czuje się dobrze jak ktoś mnie zaczepia bez sensu i nie ma nic do powiedzenia.


@pav40: ja też ale nie obrażam cię za to.

Nic nie wyjaśniłeś.


@pav40: wyjaśniłem Ci że nie mam żadnych projekcji, nie przedstawiłeś żadnych argumentów że jakiekolwiek projekcje mam.

Bez odbioru…


@pav40: jak nie masz argumentów żadnych to może faktycznie do tego się zastosuj ;)
Nie czuje się dobrze jak ktoś mnie zaczepia bez sensu i nie ma nic do powiedzenia.


@pav40: hipokryta ;)

Bez odbioru…


@pav40: i człowiek niekonsekwentny...

XD


@pav40: a w dodatku nie ma nic do powiedzenia ;)