Wpis z mikrobloga

@Mandarex Komu? co? Pisząc w ten sposób tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że obniżenie się dla Ciebie do poziomu podstawówki to był dobry, choć chyba jeszcze nie wystarczający ruch. Schodzimy niżej, co? Spróbuję przestawić się na tryb przedszkolaka, to może uda mi się z tobą dogadać( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
obniżenie się dla Ciebie do poziomu podstawówki to był dobry, choć chyba jeszcze nie wystarczający ruch.


@kiszczak: Misiu pysiu, ty obniża to się wiesz kto przy mojej obecności, ty na tym poziomie ciągle jesteś XD
  • Odpowiedz
@Mandarex Misiu pysiu to mówi mi wiesz kto, wiesz kiedy ( ͡º ͜ʖ͡º) a poziom jak widać ciągle za wysoki dla ciebie, ale obiecuję się dopasować. Ostro ciągniesz w dół, ale postaram się dotrzymać kroku.
  • Odpowiedz
Misiu pysiu to mówi mi wiesz kto, wiesz kiedy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: Twoja mama kiedy znowu nie chcesz zjeść obiadku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostro ciągniesz w dół


Ciągnie to wiesz kto mojego penisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mandarex

Twoja mama kiedy znowu nie chcesz zjeść obiadku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Obiecałem zniżyć się do twojego poziomu, więc miałem na myśli dokładnie to co ty wcześniej. Wcześniej mówiłeś o swojej mamie? może być i tak. Ale to ty jej musisz spytać czy jej smakowało w takim
  • Odpowiedz
mamie?ode

wynika l, że


@kiszczak: Chłopu już się ręce trzęsą XD

Nie potrafisz gumy założyć i tłumaczysz przed sobą że tak naprawdę chciałeś dzieci, kiedy w rzeczywistości nie dość że rujnujesz życie sobie to jeszcze sprowadzasz na
  • Odpowiedz
@Mandarex Tak, tak. I właśnie ten nieistniejący ból spowodował to, że musiałeś aż przejrzeć mój profil i wspominać o rencie czy pożyczce, jak gdyby to mnie miało upokarzać( ͡º ͜ʖ͡º) staraj się bardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
coś*

bliżej nieokreślony, co najwyżej teoretyczny byt, ale z pewnością nie ktoś. Idąc taką logiką tworzylibyśmy nowe istnienia tylko o nich rozmawiając, a to tak nie działa


@kiszczak: ani ktoś ani coś, to nie jest byt. To jest dosłowne "nic".
  • Odpowiedz